Hizlial.com Sipariş Ettiğim Ürünü Ertesi Gün İptal Ettiler!

Uğur Burak Ç. |

87392908 sipariş numarasıyla 13.01.2014 tarihinde Hizlial.com adresinden sipariş ettiğim Swatch marka saat ertesi gün site tarafından bu ürünü tedarik edemiyoruz diyerek iptal edildi. Paramın iadesini talep ettim. Böyle tuhaf bir uygulama olabilir mi?

Ben piyasada ürünü tümSwatch mağazalarında bulabiliyorken, bu firma saati nasıl tedarik edemiyor anlamış değilim. Sanırım verdikleri indirimli fiyatla saati tedarik edemediler ve saati tedarik edemiyoruz diyorlar. Böyle müşteri memnuniyeti olmaz. Bir daha bu siteden alışveriş yapmayacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe Ürün-Ücret İade Sipariş İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ocak
  14:05

  Değerli Müşterimiz,
  Tarafınıza telefonla bilgi verilmiştir.İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  Hızlıal.com

 • Uğur Burak Ç.
  15 Ocak
  13:01

  Sadece telefonla arayıp kusura bakmayın siparişinizi iptal ettik tarzında bir açıklama yaptılar. ama aramalarına gerek yoktu, zaten siparişimin iptal olduğunu biliyordum..

 • Uğur Burak Ç.
  15 Ocak
  11:40

  Az önce firmadan aradılar, Swatch firmasıyla anlaşmalarını daha önce den iptal ettiklerini artık swatch satmayacaklarını ellerindeki ürünleri bitirmeye çalıştıklarını bildirdiler. Benim siparişimden sonra, ürünün stoklarında olmadığını görünce ürünü siteden kaldırmışlar. Yani sonuç olarak sistemlerinde satışa açık olan ürünün tedariğini hızlal' ın swatch ile anlaşmasını iptal etmesinden dolayı yapamıyorlar ve ben mağdur oluyorum, ve firmanın tek açıklaması kusura bakmayın tedarik edemiyoruz. Bunu bende biliyordum, beni aramanıza gerek yoktu..

 • 14 Ocak
  11:59

  Değerli Müşterimiz,
  Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.
  Saygılarımızla,
  Hizlial.com