Barış Ö. Teşekkür Mesajı

Şikayetimi bugün arayarak çözümlediler.Teşekkür ederim.

Hizlial.com Satın Aldığım Ürünü Göndermiyor.

Barış Ö. |

25 Nisan 2014 tarihinde site üzerinden aldığım 4 adet ürünü (sipariş nu:55396718) ödemesini hesabımdan çekmiş olmalarına rağmen 26 Nisan 2014 tarihinde benden habersiz olarak iptal etmişler, sonrada sıkılmadan müşteri memnuniyetini düşünerek Size sadece birini gönderiyoruz diye mesaj atmışlar.

Kendilerine ilgili Kanunu hatırlatarak yaptığınız kanun dışı dediğimizde "bize ne naparsanız nereye gidip şikayet ederseniz edin" diye cevap vermişlerdir. Kendilerini Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uymaya davet ediyorum.Ücretini tahsil ettiğiniz ürünlerimi tarafıma yollayın.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mayıs
  20:30

  Değerli Müşterimiz,
  İlginizden dolayı biz teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  Hızlıal.com

 • Barış Ö.
  05 Mayıs
  19:11

  Şikayetimi bugün arayarak çözümlediler.Teşekkür ederim.

 • Barış Ö.
  28 Nisan
  09:30

  Az önce aradılar, tanesi 4 TL den kargo dahil ürünü, tanesi 7 TL den Size gönderelim diyorlar, bu arada 4 tane yollayamayiz sadece bir adet gönderelim teklifi sundular. Kanunları hatırlatıp ürünü satın aldığım fiyattan göndermeniz gerekli dedim, hala çözülmüş değil durum.

 • 28 Nisan
  09:09

  Değerli Müşterimiz,
  Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.
  Saygılarımızla,
  Hizlial.com