Hizlial.com Para Puanları Kullandırmıyor.

Derya E. |

Siteden 2 defa alışveriş yaptım. İlkinde çamaşır makinesi teslim sözü verilen günde verilmedi. Ertesi gün teslim için söz verildi ama teslim edileceği saat aralığı verilmedi. Herkes ev hanımı değil maalesef sürekli evde sizin keyfinizi bekleyelim 2.alışverişte kazandığım 25 TL hediye çekini kullanmak için tıkladım arkadaşlar alışveriş esnasında küçük bir kutucuk daha koymuş yani ilki büyük hediye puanımı kullanmak istiyorum diyorsunuz sonra küçük bir kutucuk daha işaretliyorsunuz. Müşteri böyle küçük oyunlarla itinayla yanıltılır. Ayrıca verdikleri puanları aynı alışverişte beraber kullanamadığınız gibi 250 TL altı alışverişte de kullanamıyorsunuz. Sehpa aldım 249.90 TL. Yorumsuz.

Etiketler :

Geç Teslimat Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Derya E.
  09 Aralık
  17:07

  Müşterilerinizi hoşnutsuz bırakıp sonra bu tarz platformlarda müşteri kaybetmemek adına veya telefonla rüşvet teklif eder gibi telafisini yapalım demek vakit kaybına sebep olmak ayrıca burada şikaeytin silinmesini istemek komik ve gereksiz. Puanları siz harcayın... Hızlıyolal.com

 • 10 Ağustos
  16:52

  Değerli Müşterimiz,
  Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır.Tarafınıza gün içerisinde telefonla geri dönüş sağlanacaktır.İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  Hızlıal.com

 • 10 Temmuz
  11:41

  Değerli Müşterimiz,
  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Hizlial.com
  444 5 495 numaralı telefondan veya musterihizmetleri@hizlial.com adresinden tarafımıza 7/24 ulaşabilirsiniz