04 Nisan 2015

Hizlial.com Para İadesi.

Hizlial.com firmasından yaklaşık 130 liralık 4 parça ürün alışverişi yaptım ve bu alışverişin 10 lirası Hizlial.com kendi puanı 15 lirası ise kredi kartı puanı ile geri kalan kısmını da kredi kartı ile ödedim. Almış olduğum ürünlerden 100 lira spor ayakkabısını geri iade ettim. Hesabıma 77 lira para iade ettiler. Geriye kalan 23 lirayı ise puan olarak iade ettiler. Ben sadece spor ayakkabı alsam tamam ama diğer ürünlerde var ve onların 2 lirası puan ayakkabının 23 lirası puan. Böyle yaparak beni tekrar alışveriş yapmamı sağlamak istiyorlar. Puan yerine param iade edilmelidir.

Birol 615 Okunma

Cevaplar

  • Birol04 Nisan 2015

    Müşteri hizmetleri görüştüm bana memnuniyetsizliğinizi gidermek için 20 lira puan yükleyeceklerini beyan etmişler ve hala çözüm bulamamışlardır. Ayrıca müşteri hizmetleri orada çalıştığını unutup firma sahibi gibi davranmaktadır.

  • Hizlial.com Temsilcisi04 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com 444 5 495 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden tarafımıza 7/24 ulaşabilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön