Hizlial.com Para İadesi.

Birol K. |

Hizlial.com firmasından yaklaşık 130 liralık 4 parça ürün alışverişi yaptım ve bu alışverişin 10 lirası Hizlial.com kendi puanı 15 lirası ise kredi kartı puanı ile geri kalan kısmını da kredi kartı ile ödedim. Almış olduğum ürünlerden 100 lira spor ayakkabısını geri iade ettim. Hesabıma 77 lira para iade ettiler. Geriye kalan 23 lirayı ise puan olarak iade ettiler. Ben sadece spor ayakkabı alsam tamam ama diğer ürünlerde var ve onların 2 lirası puan ayakkabının 23 lirası puan. Böyle yaparak beni tekrar alışveriş yapmamı sağlamak istiyorlar. Puan yerine param iade edilmelidir.

Etiketler :

Ürün Fiyat-Ödeme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Birol K.
  04 Nisan
  17:56

  Müşteri hizmetleri görüştüm bana memnuniyetsizliğinizi gidermek için 20 lira puan yükleyeceklerini beyan etmişler ve hala çözüm bulamamışlardır. Ayrıca müşteri hizmetleri orada çalıştığını unutup firma sahibi gibi davranmaktadır.

 • 04 Nisan
  09:38

  Değerli Müşterimiz,
  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Hizlial.com
  444 5 495 numaralı telefondan veya musterihizmetleri@hizlial.com adresinden tarafımıza 7/24 ulaşabilirsiniz