Hizlial.com Kitaplık Aldık, Sehpa Gönderildi, Parası İade Edilmedi.

Esma T. |

Eşim yaklaşık iki hafta önce Hizlial.com adlı internet sitesinden iki adet kitaplık siparişi verdi. Bir süre sonra elimize ulaşan ürün kitaplık yerine iki adet 'sehpa' idi. Ürünü kargo aracılığıyla yeniden iade ettik. Ancak kredi kartımızdan kesilen kitaplık fiyatları uzun zamandır iade edilmedi.

Aracı firmalarla çalışan bu Hizlial.com müşterinin aracı firma hakkında bilgi sahibi olmasını bekliyor. Ancak bunu müşterinin bilmesi mümkün değildir. Her gün Hizlial.com'un müşteri hizmetleri tarafından yanıltılıyorum. Berbat bir site, müşteri memnuniyeti sıfır. Kesinlikle bu siteden alışveriş yapmam.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yanlış- Farklı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Kasım
  15:39

  Değerli Müşterimiz,
  Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır.Tarafınıza gün içerisinde telefonla geri dönüş sağlanacaktır.İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  Hızlıal.com

 • 14 Kasım
  15:13

  Değerli Müşterimiz,
  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Hizlial.com
  444 5 495 numaralı telefondan veya musterihizmetleri@hizlial.com adresinden tarafımıza 7/24 ulaşabilirsiniz.