Hizlial.com Kargom Eksik Geldi!

Samet A. |

29.08.2014 tarihinde hizlial.com'da LG G3 markalı telefon siparişi verdim.Kargonun cumartesi elime ulaşacağını söylediler fakat kargo elime pazartesi ulaştı.Kargoyu akşam eve geldiğimde açtığımda Gönderilen kutu içindeki telefon kutusu benden önce açılmış bir şekilde geldi ve garanti belgesi yoktu.Hemen hizlial.com aradım.Geri göndermemi söylediler.Bende ürünü kargoya vererek geri gönderdim.

03.09.2014 tarihinde kargo hizlial.com'a ulaştı.Ben hem telefonla hemde mesajla ürünü kafamdaki soru işaretlerinden dolayı iade etmek istediğimi ve paramın geri yatırılmasını söyledim ama tekrar kontrol ettiğimde ürünü kargoya verdiklerini gördüm.Sanırım böyle yaparak zaman kazanıyorlar.Şikayetçiyim.

Etiketler :

Eksik Ürün Fatura/Belgeler Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Samet A.
  04 Eylül
  16:41

  07.09.2014 kart kesim tarihimdir. O zamana kadar parayı yatırmaz iseniz bankaya borçlu olacağım.Sizin yaptığınız hatalar yüzünden mağdur oldum. Sitenize gönderdiğim mesajlara doğru cevap verilmiyor.İşinize geldiğiniz gibi cevap veriyorsunuz.İstiyorsanız attığım mesajları değerlendirme ile başlayabilirsiniz.İsterseniz buradan da paylaşabilirim.Benim attığım mesaja sizin taraftan nasıl cevap verdiğini buradan da açıklayabilirsiniz.Sizi aramaktan bu ay ki faturam bayağı kabarık gelecek , harcadığım zamanda cabası. Lütfen daha fazla uğraştırmadan paramı iade edin.İşinizi düzgün yapın.İnsanların güvenini kaybetmeyin.

 • 03 Eylül
  15:49

  Değerli Müşterimiz,
  Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.
  Saygılarımızla,
  Hizlial.com