İsa K. Teşekkür Mesajı

Hizlial.com müşteri temsilcisi arayarak özür diledi ve sorunum hakkında bilgi verdi. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürler.

Hizlial.com Kargolama Sorumsuzluğu!

İsa K. |

16275214 numaralı siparişimi saat 14:00'den önce sipariş ettiğim halde aynı gün kargolama yapılmadı. Bu azmış gibi ertesi gün kargolanıp, arife gününe Ankara'da bulunan kuryeye diğer gün ulaştı. Kuryede haliyle arife günü yarım gün çalıştığı için hızlı alın ürünü aynı gün kargoya vermemesi benim 5 gün beklememe sebep olmuştur.

Müşteri hizmetlerine mesaj attığımda ise bir sonuca ulaşamadılar. Yoğunluktan dolayı olduğunu söylediler. Bende anlayış gösterip, güvenip akşama kadar bekledim ama sonuç hüsran elbette kargo elime ulaşmadı. Kusura bakmayın ama bu saatten sonra sizin yoğunluğunuz sizi ilgilendirir. İnternetten alışverişi soğutan bir firma.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsa K.
  03 Ağustos
  16:20

  Hizlial.com müşteri temsilcisi arayarak özür diledi ve sorunum hakkında bilgi verdi. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürler.

 • 21 Temmuz
  13:26

  Değerli Müşterimiz,
  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Hizlial.com
  444 5 495 numaralı telefondan veya musterihizmetleri@hizlial.com adresinden tarafımıza 7/24 ulaşabilirsiniz