Hizlial.com Kargo Teslimatı Yapılmıyor!

Yasin Seda G. |

67820744 sipariş no.lu 20.07.2015 tarihinde yurt dışında olan yeğenlerime götürmek üzere 2 adet kitap alımı yaptım. Uçağımın 24.07.2015' te olduğunu bildirip o tarihe kadar elimde olup olmayacağını sordum. Elinizde olur dediler. Bugün 24.07.2015 ve kargoya daha yeni vermişler. Bu saatten sonra o kitapları alın, ihtiyacı olana verin. Çünkü ben yurt dışında olacağım. Yaptığınızın ayıp olduğunun farkında mısınız? 25 TL'lik alışveriş için etik olmayan davranış sergileyen Hizlial.com u kınıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin Seda G.
  07 Ağustos
  10:30

  Sevgili hızlı al.com ailesi; tarafıma geri dönüş yapmış olmanız neyi değiştirir? Ben ülke dışına çıkıyorum ve sen ürünümü göndermemişsin. Hala dönüş sağlanacak diyorsun. Önce sözünü tut ve ürünü zamanında gönder. Benim amacım ürün almak, sizle muhabbet etmek değil. Arasanız da aramasanızda farketmez. Ürünüm zamanında geldi mi? Gelmedi. o zaman istediğin kadar ara beni.

 • 28 Temmuz
  17:02

  Değerli Müşterimiz,
  Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır.Tarafınıza gün içerisinde telefonla geri dönüş sağlanacaktır.İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  Hızlıal.com

 • 25 Temmuz
  09:10

  Değerli Müşterimiz,
  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Hizlial.com
  444 5 495 numaralı telefondan veya musterihizmetleri@hizlial.com adresinden tarafımıza 7/24 ulaşabilirsiniz