17 Eylül 2013

Hizlial.com İade Ettiğim Kırık Ürün Yeni Siparişim ile Tekrar Gönderildi!

5478577 nolu siparişim ile satın aldığım Bosch PFS 105 boya makinesini "Ucu kırık olduğu için" DT4314402 iade koduyla Hizlial.com'a geri gönderdim. İade ürüne karşılık tanımlanan iade puanı ile yeniden ürün sipariş ettim.

Kendilerine de sitelerinden mesaj yazdım. "Dikkat edin aynı kırık ürünü yeniden göndermeyin" dedim. "Yeniden sipariş verirseniz doğru ürün gönderilir" diye cevap verdiler. Bugün gelen kargoda benim gönderdiğim kırık ürün geri geldi. Ambalajı dahi benim katladığım gibi duruyor.

Bunun yanısıra 5484400 nolu siparişim de 30 Eylül'den bu yana yani tam 17 gündür gönderilmiyor. Üstelik bu ürünler piyasada her köşe başında bulunabilecek temin kolaylığına sahip ürünler.

Alp 110 Okunma

Cevaplar

 • Alp30 Ekim 2013

  Sağlam ürünün yeniden tarafıma gönderilmesi tam 46 gün sürdü. Boya mevsimi sona erdi.

 • Hizlial.com Temsilcisi18 Eylül 2013

  Değerli müşterimiz, Şikâyetiniz takip altına alınmıştır. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgi verilecektir. Yaşadığınız gecikme için özür dileriz. Saygılarımızla, Hizlial.com

 • Alp17 Eylül 2013

  Kırık parçalı ürün halen bende iken siz neyi incelemek için süreç başlatacaksınız. İnceleme süreci değil kafa yapısı değişim süreci başlatmalısınız. Benim geri gönderdiğim kusurlu ürün, tekrar stok raflarına konmayacak. Ya tedarikçiye ya da servise geri gönderilecek. Müşteriye yeni kusursuz ürün temin edilecek ve kargolanacak. Ama ne gerek var değil mi? Başka bir siparişe yeniden kargolamak varken!

 • Hizlial.com Temsilcisi17 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön