31 Aralık 2015

Hizlial.com Hediye Çeki Yanıltması.

Kasım ayında kargo bedeli hariç 1000 TL ve üzeri alışverişe 200 TL hediye çeki verilecek denildi 50 TL hediye çeki tanımlandı. Müşteri hizmetlerini aradığımda hiç beklemediğim bir şekilde cevap aldım. Sanki müşteri temsilcisi bizim temsilcimiz değil şirketin temsilcisi. Kullandığım banka puanlarını hediye çeki olarak indirim saymışlar ve kargo bedelinin 1000 TL'nin içinde olduğunu iddia ediyorlar. Halbuki kargo bedeli hariç 1000 TL üzeri alışveriş yaptım.

Hayrettin 183 Okunma

Cevaplar

  • Hayrettin 21 Ocak 2016

    Soruna duyarsız kalan HızlıAL a Tüketici Hakem Heyeti duyarlılık nedir gösterir inşallah. Puan kullandığım için bana da 200 TL'lik çek 50 TL yüklendi.

  • Hayrettin 04 Ocak 2016

    Dönüş yapıldı fakat çözüme varamadık. Kargo bedeli hariç 1000 TL üzeri alışveriş yaptım kargo ile toplam 1040 TL olan alışverişimde 38 TL hediye çeki ve puan kullandım. Sonuç puan ve hediye çeki ile ilgili hariçtir yazısı uyarısı olmadan bu puanlar 1000 TL'lik alışverişten düşülüyor. Bu iş Tüketici Hakem Heyetinde çözülecek. Hızlıal gerçekten hızlıalıyor. Müşteri hizmetleri çözüm için uğraşmıyor.

  • Hizlial.com Temsilcisi31 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com 444 5 495 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden tarafımıza ulaşabilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön