13 Mayıs 2013

Hizlial.com Gönderdiği Ayıplı Ürünün Faturasını Müşteriye Kesiyor!

Hizlial.com'dan aldığım Samsung RT38FAJEDWW Buzdolabı kutusundan ayıplı çıktı. Kutuyu teslim alırken etrafını kontrol ettim ve herhangi bir ezilme yırtık yoktu. Yetkili Servis gelip kutuyu açtığında ürünün üst kapak sol tarafında resimde görülen ciddi bir çökme ve sağ panelde darbe izleri ortaya çıktı.

Bu darbelerin ve ezilmelerin olması için ürün kutusunun gözle görülür bir ezilme veya delinmeye maruz kalması gerekir. Oysa kutunun ilgili bölümlerinde böyle bir durum yok.

Samsung yetklisi nakliye hasarlı olarak tutanak tuttu. Hizlial. com Müşteri Hizmetlerini aradığımda ürün nakliye hasarlı raporlandığı için Suçun Bende olduğu söylenmekte. Alırken kutunun içini görme yetim olmadığı için suçluymuşum.

İsmail 310 Okunma

Cevaplar

  • Hizlial.com Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön