04 Şubat 2014

Hizlial.com Eksik Ürün Yollandı ve Yenisini de Göndermiyorlar!

Hizlial.com dan 30.01.2014 tarihinde vermiş olduğum siparişim de ki ikili şampuan seti yerine tek şampuan gönderildi. 1 şampuan eksik gönderdiler. Müşteri hizmetleriyle 2 kez görüşmeme rağmen (C*** hanım ve S*** hanım) sonuç alamadım.

Bana sürekli, inceleyip size geri dönüş yapacağız diye oyaladılar her seferinde. Bu arada ikili set halinde satılan şampuanı da sitelerinde satıştan kaldırmış olmaları oldukça düşündürücü!
Eksik ürünümün bu hafta bitmeden bana gönderilmesini ve yaşanan talihsiz olay ve gecikmeden dolayı firmanın tarafımdan özür dilemesini bekliyorum. Aksi takdirde ekte yolladığım fatura ve kargo tutanağıyla birlikte Tüketici Hakları Mahkemesine vereceğim.

Ahmet 115 Okunma

Cevaplar

  • Hizlial.com Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Anlayışınızdan dolayı biz teşekkür eder, iyi günler dileriz Saygılarımızla, Hızlıal.com

  • Ahmet 08 Şubat 2014

    Eksik ürünümü bugün itibariyle kargoladılar. Ancak keşke bu kadar basit bi iş için beni 1 hafta oyalamasalardı. 2 kez müşteri hişmetlerini arayıp derdimi anlattığımda sorunu çözselerdi, bu siteye yazmama gerek kalmayacaktı, ama ne zamanki buraya şikayetimi yazdım, hızlıca sorunumu çözdüler. Şikayetimi de burdan silmemi rica ettiler ama silmeyeceğim. Buraya yazmasam muhtemelen sorunumu çözmeyeceklerdi. Kurumsal olduğunu iddia eden böylesine büyük bir firma, müşterisine değer veren bir firma, eksik ürün geldi diye 2 gün boyunca arayıp dert anlatmaya çalıştığımda inceleyip size dönücez diyerek oyalamazdı böyle basit bi iş için.

  • Hizlial.com Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön