22 Nisan 2013

Hizlial.com Çok Yavaş Bir Site!

07.04.2013 tarihinde 2786095 sipariş numarası ile buzdolabı satın aldım. Alırken ekranda 5 iş günü içinde teslim yazıyordu. Bu sürede ürün gelmedi, kontrol ettiğimde henüz tedarik sürecinde olduğu yazıyordu. Müşteri hizmetlerine mail attım, tedarik sürecinin uzadığını en kısa sürede temin edilip gönderileceğini söylediler.

Bugün aldığım bilgi;20.04.2013 tarihinde ürünün depolarına geleceği ve bana kargo yapacaklarını söylediler, yani tam 13 gün sonra. Sitede ki bilgilerin tüketiciyi yanılttığını düşünüyorum. Ayrıca bu şikayetimi sitenin ricası ile yayından kaldırmıştım. Cumartesi günü Antalya'ya gelen kargo Salı teslim edilecekmiş. (MNG KARGO)

Hakan 137 Okunma

Cevaplar

  • Hizlial.com Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli müşterimiz, Şikâyetiniz takip altına alınmıştır. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgi verilecektir. Yaşadığınız gecikme için özür dileriz. Saygılarımızla, Hizlial.com

  • Hakan26 Nisan 2013

    Ben başlatılan süreçten de, sonuçtan da,yaptığım alışverişten de memnun kalmadım. Benim için eziyetli bir alışveriş oldu.Hatta kargo(MNG KARGO)buzdolabı asansöre sığmadığı için ürünü apartman görevlisine teslim edip gitti. 8.katta oturuyorum ,neler yaşadığımı siz düşünün.

  • Hizlial.com Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön