Hizlial.com Bozuk Tablet!

Şenol P. |

Hizlial.com sitesinden aldığım Apple 4.Nesil iPad Retina Ekran 16 GB Wi-Fi+4G Beyaz tablet bozuk çıktı. Ürünü kutusundan açıp şarza taktığımda şarz almıyordu. Bir süre denememden sonra açıldı fakat bir süre kapalı tutup beklediğimde yine açmayı başaramıyordum. Ürünü aldığım günün ertesi kargo ile geri gönderdim değişim için.

Ancak ürün ellerine geçeli 5 gün olmasına rağmen ürünle ilgili bilgi alamıyorum. Mesajlarıma verilen cevaplar hep ilgileniyoruz şeklinde. Hatta arıza tespit, onarım için servise gönderdiklerini belirttiler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şenol P.
  29 Haziran
  14:23

  Bu süreçte bana sürekli yalan söylüyorlar. İlk başta ürünümü yetkili olmayan bir servise yönlendirmişler. Galiba kendileri tamir ettirmeye çalışmışlar. 1 hafta beni bu şekilde oyaladıktan sonra aradığımda ürünü ithalatçı firmaya yönlendirdiklerini ilettiler. Ürün ben onlara geri gönderdiğim ve ulaştıktan sonra tam 12 gün sonra ürünü ithalatçı firmaya yönlendirmişler. Benimde artık çarem kalmadı. Gerekli belgelerle birlikte tüketici hakları hakem heyetine başvurmaya karar verdim. Gerekirse Gümrük ve Ticaret bakanlığına da şikayet edeceğim. Artık yasal yollara başvurma zamanı geldi. Bu siteyi kullananlara tavsiyem sizi oyalamalarına asla izin vermeyin...

 • 24 Haziran
  15:17

  Değerli müşterimiz,
  Şikayetiniz takip altına alınmıştır. Tarafınıza telefon yada mail yolu ile bilgi verilecektir. Yaşadığınız gecikme için özür dileriz.
  Saygılarımızla,
  Hizlial.com

 • Şenol P.
  24 Haziran
  14:06

  Klasik cevaplarla müşteriyi sürekli oyalıyorlar...Yalan ve yanlış bilgilendirmeler yaparak işi yokuşa sürüyorlar...

 • Şenol P.
  21 Haziran
  12:19

  Klasik mesajlarınızı atıp duruyorsunuz. İnsanlar sizden hizmet bekliyor laf değil... Halkı kandırarak iş yapamazsınız...

 • 21 Haziran
  09:23

  Değerli Müşterimiz,
  Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.
  Saygılarımızla,
  Hizlial.com