Hizlial.com Arızalı Ürün Satışı ve Oyalama Taktiği!

Ekrem K. |

25.03.2013 tarihinde 2529598 sipariş numarası ile Rainbow marka çapa makinası siparişi vermiştim. Siparişimi sitenize yaptığım şikayet neticesinde ürünü 06.04.2013 tarihinde gönderdiler. Ürünü gönderirken şikayetimi geri almamı rica ettiler. Bende şikayetimi geri aldım. Fakat gönderilen ürünün arızalı çıktı. Arıza hakkında kendilerini bilgilendirdim. Benden bize bir hafta izin verirseniz ürünün arızalı parçalarını göndereceklerini belittiler. Fakat 3 hafta olmasına rağmen hala göndermediler. Mesajlarında sürekli müşteriyi oyalayıcı cevaplar yazıyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Mayıs
  11:41

  Değerli Müşterimiz,
  Siparişinizdeki belirtilmiş olduğunuz ürün tarafınıza teslim edilmiş olarak görünmektedir. Yaşanan bu durum için özür dileriz.
  Saygılarımızla,
  Hızlıal.com

 • Ekrem K.
  29 Mayıs
  22:05

  Değerli Müşterimiz,
  Şikayetiniz hakkında tarafınıza telefon ile ayrıntılı bilgi verilmiştir. Yaşanan bu durum için özür dileriz. Anlayışınız için şimdiden teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Telefonu kime açtığınızı bilmiyorum ama sadece burada mesaja cevap olsun diye söylüyorsanız bilemiyorum. Beni bu gün firmanız dan kimse aramadı.

 • 29 Mayıs
  08:52

  Değerli Müşterimiz,
  Şikâyetiniz hakkında tarafınıza telefon ile ayrıtnlı bilgi verilmiştir. Yaşanan bu durum için özür dileriz. Anlayışınız için şimdiden teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  Hızlıal.com

 • Ekrem K.
  28 Mayıs
  23:14

  Daha öncede söylediğim gibi bu firma arızalı ürün değişiminde insanları oyalamadan başka yaptığı hiç bir şey yok . Verdikleri üründe arızalı olan akünün 12 volt 38 amper olduğunu belirtmeme rağmen önce 12 volt 18 amper, daha sonra 12 volt 24 amper gönderdiler. herhalde üç defa daha değiştirince ancak doğruyu bulurlar. Bu firmanın satış sonrası oyalama taktiği de bu olsa gerek.

 • Ekrem K.
  22 Mayıs
  20:26

  20.05.2013 tarihinde göndermiş oldukları mesajlarında 'Değerli Müşterimiz,
  Konu hakkında gün içinde tarafınıza telefon ile bilgi verilecektir. Yaşanan bu durum için özür dileriz.' Diyerek yine oyalama yolunu seçtiler iki gün geçmesine rağmen hala aramadılar. Sadece sitede mesaja cevap yazıldığını belirterek yine insanları oyalamayı seçiyorlar. Bunlarda ticaret ahlakı da kalmamış

 • 20 Mayıs
  09:03

  Değerli Müşterimiz,
  Konu hakkında gün içinde tarafınıza telefon ile bilgi verilecektir. Yaşanan bu durum için özür dileriz.
  Saygılarımızla,
  Hızlıal.com

 • 17 Mayıs
  15:04

  Değerli müşterimiz,
  Şikâyetiniz takip altına alınmıştır. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgi verilecektir. Yaşadığınız gecikme için özür dileriz.
  Saygılarımızla,
  Hizlial.com

 • Ekrem K.
  16 Mayıs
  21:34

  Sürekli aynı şeyleri söyleyerek hala insanı oyalamaya devam ediyorsunuz.

 • 16 Mayıs
  10:38

  Değerli Müşterimiz,
  Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.
  Saygılarımızla,
  Hizlial.com