23 Nisan 2013

Hizlial.com arızalı Ürün Gönderdiler Geri Almıyorlar!

Sipariş no: 21632888 16. 10. 2012 tarihinde sipariş etmiş olduğum Sony ericsson telefon çizikler içerisinde geldi. telefonu açıp çalıştırmaya çalıştığımda ise devamlı olarak titreşime aldı kendisini ve çalışmadı. iade sürecini söylendiği gibi başlatmama rağmen firma iade işlemi yapmayıp arızalı teli geri gönderdi.

Yazdığım bir sürü mesaja, aramaya rağmen firma hala telefonu bana göndermeye devam ediyor. bende teslim almıyorum. tüketici haklarına şikayetimi bildirdim ancak oradan da henüz bir sonuç çıkmadı.

Talip 152 Okunma

Cevaplar

  • Hizlial.com Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Konu hakkında tarafınıza telefon ile bilgi verilmiştir. Yaşanan bu durum için özür dileriz. Saygılarımızla, Hızlıal.com

  • Talip 24 Nisan 2013

    Firma yetkilisi beni aradı ve aylar sonra küfür eder gibi telefonun çizik olduğunu bu sebeble iade talebinin kabul edilmediğini bildirdi. söz konusu firmaya beddualarımı bilidiriyorum bende.

  • Hizlial.com Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön