17 Nisan 2013

Hizlial.com Altın Aldım Fiyat Yükselince Siparişi İptal Ettiler!

Sipariş No: 21877867 Sipariş Tarihi: 04.11.2012 20:10 Detaylarını belirttiğim siparişimi İş bankası Maximum kredi kartımla ödeyerek hiç bir sorun yaşamadan tamamladım. Şimdi gelelim asıl meseleye yukarıda paylaştığım sipariş gibi 17.04.2013 sabah saat 11'de 4 adet çeyrek altın satın aldım. Buraya dikkat edin Fiyat :139,89 TL 17.04.2013 - Saat:14:34 gönderdikleri mesajı sizlerle paylaşıyorum.

Siparişiniz de 3-D Secure ile ödeme işleminizi gerçekleştirmediğiniz için iptal edilmiştir. Altın fiyatı gönderdikleri mesajdan sonra sitelerinde 154,70 TL olmuştur. Aynı kredi kartı ile başka alışverişte sorun yok ama altın fiyatı yükselince bir bahane var. Altın siparişleri kesin sipariştir iptal edilemez.

Yüksel 349 Okunma

Cevaplar

 • Yüksel08 Eylül 2014

  Uzak durunuz..

 • Yüksel22 Nisan 2013

  Ayın 22 si olmasına rağmen hala ne arayan var nede soran mağduriyetimi gidermek için sadece bir telefon ve kendilerini savunmaktan başka yaptıkları bir şey yok yazıklar olsun koskoca büyük bir firma sözde..

 • Yüksel18 Nisan 2013

  Firma yetkilileri iletişime geçtiler mağduriyetimi gidermeyi bir kenara bırakın ellerinde zaten ürün olmadığını yazılımsal bir hatanın olduğunu iletiyorlar. Tansiyon aleti ve 2 adet indirim kuponu ile iyi niyetlerini göstermek istediklerini ama benim almış olduğum ürünleri yollayamayacaklarını çektikleri ücretide kredi kartına iade ettiklerini söylüyorlar. HIZLIAL.COM Sitesiyle ilgili gerekli yerlerde şikayetimi dile getireceğim tüketici hakem heyetine dahi bu olayı götüreceğimi söylememe rağmen hiç bir şekilde sonuca ulaşamadım burada yazarak sadece kendimizi kandırdığımızı düşünüyorum ülkemizin mahkemeleriyle hakkmızı aramak en iyisi olur kanaatindeyim.. HIZLIAL.COM Bu siteden alışveriş yapacak olanlar kesinlikle uzak durun mümkünse sitelerine dahi uğramayın saygılarımla.

 • Hizlial.com Temsilcisi17 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön