Hizlial.com Aldığım 4 Çift Ayakkabı 1 Sene Dolmadan Hepsi Patladı!

Serkan Abdullah S. |

Hizlial.com sitesinden Mayıs 2015'te 4 çift Arow marka spor ayakkabı aldım ve 160 TL ödedim ama ayakkabıların hepsi aradan daha 1 yıl bile geçmeden (tam olarak 8 ay geçti) hepsi patladı ve yandan açıldı!

Hizlial.com a patlayan ayakkabıyı gönderdim ve bana aynı şekilde geri gönderdiler neymiş efendim kullanıcı hatasıymış halbuki ben seve seve vede yıllardır Hizlial.com web sitesinden alışveriş yaparım ve şimdiye kadar Hizlial.com' a o kadar çok güvenirdim ki ta ki beni bugün mağdur edene kadar! Ben kalitesiz mal olmasın diye gittim Türk Malı olan Arow markasını tercih ettim ve yine aynı şekilde Hizlial.com' a sonsuz güveniyordum ama maalesef gariban vatandaşı çok iyi mağdur ettiler!

Etiketler :

Ürün Kalitesi Garanti İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan Abdullah S.
  23 Mayıs
  17:11

  İşte size Arow kalitesizliği!:

  işte Hizlial.com vede sattığı ürünlerin kalitesi ispatlandı!

  arow çinli zehirli kanserojen ayakkabı satan firma!

  Http://www.dailymotion.com/video/x2btyja_bakanlik-zehirli-ayakkabilarin-markasini-acikladi-arow_news

  http://www.haberler.com/bakanlik-zehirli-ayakkabilarin-markasini-6749596-haberi/

 • Serkan Abdullah S.
  22 Ocak
  09:38

  Hizlial.com dan bir daha asla ama asla alışveriş yapmam lütfen arkadaşlar sizlerde yapmayın ve bu site için çok ama çok dikkatli olunuz!

 • Serkan Abdullah S.
  20 Ocak
  09:24

  bitmek bilmeyen bir inceleme süreci! Hizlial.com adı üstünde hızlı alırsın sonrada kazıklanır, mAĞDUR edilir vede pişman olursun Hizlial.com pişmanlıktır!

 • Serkan Abdullah S.
  17 Ocak
  10:11

  1 hafta geçti aradan neymiş efendim incelemeler devam ediyormuş yalanında böylesi hiç ama hiiiç görülmemiştir artık Hizlial.com batmıştır iflas iflas üstünedir ama sayın arkadaşlar benim parma boşa gitti sizlerinki sakın boşa gitmesin! Hizlial.com dan sakın ama sakın alışveriş yapmayın tabii eğer sizde benim gibi mağdur olmak vede edilmek istemiyorsanız!

 • Serkan Abdullah S.
  15 Ocak
  12:14

  ayrıca halen daha arayan ya da soran hiç kimse yok ve Hizlial.com tarafından mağdur edildim dolayısıylada trend mağazacılık vede gold tarafındanda mağdur edilmiş oluyorum! !

 • Serkan Abdullah S.
  15 Ocak
  12:13

  esas işin rengi belli oldu oda şudurki: aralarında Hizlial.com, gOLD mağazaları ve trend mağazacılığında olduğu şirketlerin hepsi iflas etmiş hatta bunun için iflas erteleme başvurusunda bulunmuşlar ve O yüzden artık kendi dertleriyle uğraştıkları için müşteri memnuniyeti vs. falan hiç takmıyorlar artık aman aman siz siz olun Hizlial.com veya gold dan ürün alırken iki kere hatta 42 kere düşünün yoksa sizde benim gibi pişman olur vede herdaim mağdur edilirsiniz!

  buyrun bu da haber LİNKİ:

  http://www.hurriyet.com.tr/gold-grubu-dort-sirketi-icin-iflas-erteleme-istedi-40037236

 • 12 Ocak
  11:26

  Değerli Müşterimiz,
  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Hizlial.com
  444 5 495 numaralı telefondan veya musterihizmetleri@hizlial.com adresinden tarafımıza ulaşabilirsiniz