Hizlial.com Abartılı Güvenlik Prosedürleri Alışverişi İmkansız Kılıyor!

Erkan Ö. |

Hızlı gönderim, etkili müşteri hizmetleri, memnuniyet politikaları ve banka para puanlarını kullanım olanağı Hizlial.com'u tercih etme sebebimdi. Ancak ne yazık ki artık bu konseptlerinin tamamından adım adım vazgeçiyorlar. Cevap verilmeyen şikayetler, verilse dahi çözümden uzak standart kalıpta mesajlar. Hafızamdan yazarken kredi kartımın güvenlik numarasını yanlış girdim tüm kartlarım blokelendi, haftalarca mesajlaşmalar, konuyu ve sebebini bilen yetkili yok, kendi kartınızla işlem yapmak istiyorsunuz kredi kartı ve kimlik fotokopisi isteniyor. Bu kadar abartılı güvenlik politikası ve müşterisine hiç güvenmeyen tavrıyla Hizlial.com'dan daha ne kadar alışveriş yaparım bilmiyorum?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan Ö.
  07 Ocak
  19:01

  hizlial.com un her şey gayet normal seyrinde ilerlerken kredi kartlarina blokaj koyup ardindan blokaji diyerek musteriden nufus cuzdani resmi ve kredi karlarinin resmini istemesi bütün hizlial musterilerinin suphe ile yaklasmasi gereken bir durum.

 • 07 Ocak
  10:12

  Değerli Müşterimiz,
  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Hizlial.com
  444 5 495 numaralı telefondan veya musterihizmetleri@hizlial.com adresinden tarafımıza ulaşabilirsiniz