Hizlial.com 4 Aydır Sorun Çözülmedi!

Seher Ö. |

Hizlial. com dan Kasım 2012'de 3 adet banyo dolabı siparişi verdim. Ekranda görünen ile hiçbir alakası olmayan renkte dolaplar gönderdiler. İade ettim ve iade ücreti hesabınıza yatırıldı dediler. Ama sadece 1 tanesinin ücretini geri çekmişler. Ertelemeli taksitli işlem olduğu için önce fark edemedim.

Kredi kartıma yansıyan taksitleri görünce hemen hizlial. com u aradım. Bugüne kadar bütün müşteri temsilcileriyle görüştüm sanıyorum. 4 aydır bu sorunun çözülmesi için uğraşıyorum. Nedense bir türlü sorunu çözemediler. Kargo firmasıyla görüştüm ve firma beni onayladı. 3 adet kargo paketi iadesi teslim edilmesine rağmen hala konuyu araştırıyoruz diyorlar. 4 aydır!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Nisan
  09:08

  Değerli müşterimiz,
  Şikâyetiniz takip altına alınmıştır. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgi verilecektir. Yaşadığınız gecikme için özür dileriz.
  Saygılarımızla,
  Hizlial.com

 • Seher Ö.
  17 Nisan
  16:02

  sizi birkaç saat içerisinde arayacağız diyip aramıyorsunuz. önce sorun neydi diye sorup (4 aydır bir milyon kez anlattım sorunu, bütün temsilerle muhatap oldum sanıyorum) hemen dönüş yapacağım diyorsunuz. nedir problem? çok mu zor bir konu? tıkanıp kalıyor musunuz araştırdığınızda? yoksa insanları enayi yerine koymak mı temel prensibiniz? peşinizi asla bırakmayacağım. para iadesi yapmak bu kadar mı zor? bu yaptığınız hırsızlıktan başka birşey değil.aranızdaki hırsızı tespit edemediniz anlaşılan ama para iadesini yapıp sonra kendi içinizde hesaplaşmaya niye gitmiyorsunuz? terbiyesizlikten başka birşey değil bana yapılanlar

 • 16 Nisan
  15:41

  Değerli Müşterimiz,
  Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.
  Saygılarımızla,
  Hizlial.com