12 Haziran 2013

Hizlial.com 1 Aydan Fazla Süredir Para İadesi Bekliyorum!

17.04.2013 tarihinde bir cep telefonu siparişi verdim. Ürünü iade etme koşulları çerçevesinde ürünü teslim almadan iade ettim. Önce teslim almış olduğunuz ürünü bulamadınız. Kargo firması ile iletişime geçerek ürünü teslim alan personelinizi ve teslim tarihini size ben ilettim. Buna rağmen ürünü bulamadınız.

Daha sonra gelen bilgilendirmelerde ürünü teslim aldığınızı kabul ettiniz. Fakat bu sefer de ürün konrolü yapmamız gerekmektedir şeklinde bilgi ilettiniz. Aradan haftalar geçti ve hala ürün kontrolü yapılmaktadır şeklinde bilgi iletiyorsunuz. Kutusu hiç açılmadan size iade edilmiş bir ürünün haftalardır kontrolünü gerçekleştiremediniz. Acilen ücret iadesinin yapılmasını talep ediyorum.

Aydin 104 Okunma

Cevaplar

  • Hizlial.com Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, İlgili sorun giderilmiş olup ilgi ve anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Hızlıal.com

  • Aydin 18 Temmuz 2013

    Evet istediğim sonuca ulaştım ama bu kadar sancılı olmaması gerekiyordu. Site üzerinden yaptığım yazışmalara çok geç ve afaki cevaplar verildiği için daha da çok sorun oluştu. Site üzerindeki yazışmalarınızda ve arka plandaki çalışmalarınızda daha profesyonel ve iş bitirici olmanız gerekmektedir.

  • Hizlial.com Temsilcisi12 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön