24 Eylül 2013 #2027231

Hizlial.com'dan Aldığım Ürün Hala Kargolanmadı!

11/9/2013 tarihinde 5 iş günü temin süreli çanta sipariş verdim. Bugün ayın 23/9/2013'ü hala ses yok hala kargolanmadı. Üstelik onca mesaj atmama rağmen sadece 1 kere dönüldü. Ayın 20/9/2013'ü itibariyle gün içinde bilgilendirileceğim söylendi ama bırakın gün içinde bilgilendirilmeyi aradan günler geçti hala cevap alamadım.


Israrla iptal etmedim. Israrla dönmelerini bekledim. Yeterince sinir olduktan sonra nihayet bugün iptal düğmesine bastım. İptalim değerlendiriliyormuş. Eğer ki iptal işlemim gerçekleşmezse ve param kartıma yatmazsa haberdar edeceğim. Yine şikayetimi yazacağım. Ben böyle laubali firma görmedim. Hizlial.com'dan şikayetçiyim.

Esra 115 Okunma

Cevaplar

 • Esra27 Eylül 2013

  tarafınıza ilettiğim halde yardımcı olmadığınız için iş bu noktaya geldi yine olsa yine şikayet var yada benzeri sitelere gitmek zorunda bırakırsanız yazarım.

 • Hızlıal Temsilcisi26 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İlgi ve anlayışınız için biz teşekkür ederiz. Siparişlerinizde konuyu tarafımıza iletmeniz durumunda yardımcı olunacaktır. Keyifli alışverişler dileriz. Saygılarımızla, Hızlıal.com

 • Esra'nın Teşekkür Mesajı26 Eylül 2013

  son iki gündür yaptığınız hatayı telafi yoluna giderek göstermiş olduğunuz ilgi alaka son derece memnun edici.hızlıal.com yetkililerine bundan dolayı teşekkürederim.yaptıkları hatayı benim ısrarla kabul etmememe rağmen çantayı hediye olarak kabul etmem için uğraştılar.hediye için değilde müşteri memnuniyeti hedefli bu davranışları benden olumlu puan almıştır.duygu hanım ve hızlıal.com yetkilileri teşekkürler.çanta bugün yeğenime ulaştı.para kartıma iade edildi.

 • Hızlıal Temsilcisi25 Eylül 2013

  Değerli müşterimiz, Şikâyetiniz takip altına alınmıştır. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgi verilecektir. Yaşadığınız gecikme için özür dileriz. Saygılarımızla, Hizlial.com

 • Esra24 Eylül 2013

  çok değerli vaktimi sisinle uğraşmakla daha fazla harcayamayacağım yeterince zamanımı çaldınız.siz benim iptal işlemimi gerçekleştirin yeterli.parayı çekmeye gelince hemen çekiyorsunuz da bir iptal işlemini 2 gün oldu hala gerçekleştiremediniz.nedir bu olağanüstü kurul toplantısımı yapıyorsunuz bir iptal işlemi bu kadar uzun sürermi.malı sipariş verdik alamadık bir türlü kargolanmadı geçen süre 12 gün ,malı iptal edin iptale bastım hala iptal edilecek geçen süre 2 gün.yarattığınız psikolojik gerilim cabası ,ne özürü pardon !!!

 • Hızlıal Temsilcisi24 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön