14 Ağustos 2017
#9146544

Hızlıal Ürünü Kargolamıyor, Mesajlara Cevap Vermiyor

Hizlial.com üzerinden yaptıkları kampanyaya güvenerek saat sipariş ettim. 10 gün oldu hala "tedarik ediliyor" yazısı yazmakta. Ayrıca mesajlara da cevap verilmiyor. Telefonla "mutlu müşteri hattı" denilen numarayı aradığımda sistemde güncelleme var diye bir sesli mesaj çıkıyor. Nasıl olsa mesajlara da cevap veren yok. Acil olarak ürünümün sevkini istiyorum. Ciddi şekilde mağdur edildiğimden şüpheleniyorum. 3 iş günü içerisinde ürünüm kargolanmaz ise bankaya harcama itirazında bulunacağım.

Sinan Sinan 330 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Sinan18 Eylül 2017

  İnadına güncelleme devam. Sakın sakın bunlardan alışveriş yapmayın. Hala paramı kurtarmaya çalışıyorum. 1 ay sonra dönüp para iadesi yapalım dediler. Onu da muhasebeye bildirmişler. Artık o kaç ay sonra döner Allah bilir.

 • Sinan09 Eylül 2017

  Sipariş tarihi üzerinden tam 1 ay geçti. Hala ortada ürün yok, iptal bile sağlamıyorlar, mesajlara cevap veren ile yok. Kredi kartına harcama itirazında bulundum o da aylar sürer sanırım. Yani bildiğiniz paramı kullanıyorlar.

 • Sinan24 Ağustos 2017

  Artık hiçbir şekilde cevap alamıyorum. 1 kere yazdılar o kadar. Tekrar uyarıyorum kimse bunlara parasını kaptırmasın. Dolandırıcı yerine koyup bankaya itirazda bulundum. En azından param hesaplarına geçmesin askıda kalsın.

 • Sinan21 Ağustos 2017

  Kimse mesajlarıma cevap vermiyor. Paranın iadesi hakkında bilgi veren bile yok. Yarın resmi olarak şikayet başlatacağım. Alenen dolandırılıyoruz. Sakın kimse bunlara para ödemesin.

 • Sinan17 Ağustos 2017

  Hizlial.com stok olmayan ürünü satıp insanların parasını alıkoyuyor. Telefonla ulaşılamıyor. Mesajlara cevap vermiyorlar. Ancak Sikayetvar.com üzerinden şiakyet ederek cevap alabildim. Verdiğim siparişi tedarik edemediklerini bildirdiler. Eee? Param n'olacak?! Şimdi onun bilgisini almaya çalışıyorum. Sakın sakın sakın buraya paranızı kaptırmayın. Paranızla rezil olursunuz. Dolandırıcı olarak bankama da harcama itirazında başvurdum.

 • Sinan15 Ağustos 2017

  Buradan yazmasam kimsenin cevap vereceği yoktu. Ürün temin edilemiyor. Aldığım cevap bu. Hizlial.com elinde olmayan ürünleri satıp parayı kullanıyor. İade bilgisi soedum ama cevap veren yok. Mecbur yeni bir şikayet daha açacağım.

 • Hızlıal Temsilcisi14 Ağustos 2017

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler