10 Ağustos 2017
#9114186

Hızlıal Ürünleri Göndermiyor Çağrı Merkezi Çalışmıyor!

1096480 numarasiparişimi 07.08.2017 tarihinde oluşturdum. Siparişimde 2 adet saat var. Hızgönderi olan bu ürünler ne yazık ki aynı gün kargoya verilmesi gerekirken 4 gündür teminde bekliyor. G** T** aynı firma ama oradan (G**'un sitesinden) aldığım saatlerim söz verildiği gibi elime ulaştı. Hizlial.com çağrı merkezi çalışmıyor, site üzerinde hızlı mesaj kısmından gönderilen mesajlara cevap dahi verilmiyor. Saatleri hediye edecektim ancak artık vaktinde de veremeyeceğim. Acilen konunun çözülmesini rica ediyorum.

Erman Erman 337 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Erman'ın Teşekkür Mesajı25 Ağustos 2017

    2 cevaptan sonra, bugün sipariş verdiğim saatler elime ulaştı, tam 18 gün sonra, yine de teşekkürler.

  • Erman12 Ağustos 2017

    İnceleme kesinlikle yapılmıyor otomatik bir mesaj yazmışlar. Mesajlarıma hala bir geri dönüş yapılmadı. BİMER e Maliye Bakanlığına şikayet açtım, önümüzdeki hafta salı gününe kadar ürünler sevk edilmez ise Cumhuriyet savcılığına haklarında suç duyurusunda bulunacağım.

  • Hızlıal Temsilcisi10 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler