06 Nisan 2017
Yorum Yap
#8214034

Hızlıal Ürün Alımı Esnasında Puan İadesi Ve 4 Aydır Yaşadığım Ticari Ahlak Dışı Davranışlar!

Hizlial.com mesajımı sizin aracılığınız ile iletmek istiyorum "sizin çalışma ettiğinizin olmadığı kanaatimi tasdik ettirdiniz. 3 ay bitti 100 TL puanım iade olmadı. Neyse 3 ay sonunda iade ettiniz ona da alışveriş yapmamı istediniz. Yaptık. Şimdi 24653261 numarasiparişi temin edemiyoruz diye mesaj attınız. Telefon ile 3 gün önce sizi aradım oradaki ürünün yerine gene aynı marka Lee Cooper lc-60g-e Erkek Kol Saati, ben alırken kampanyalı olup şimdi fiyatını artırdığınız bir ürünü fark almadan göndermenizi talep ettim.


Size dönüş yapacağız en geç bir gün sonra dediniz, 3 gün geçti. Ben sizin müşteri memnuniyetiniz ile ilgili şu an bütün sosyal ağımdan bu olayı paylaşıyorum. Bir daha ne sizden alışveriş yapar ne de etrafıma yaptırırım. Sizin ticari ahlakınız ile sizi Allah'a ve milletin vicdanına havale ediyorum. " Konu ile ilgili çözüm açısından yardımcı olursanız sevinirim.

Mustafa Mustafa 556 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa19 Nisan 2017

    Bana çözüm falan sunmadınız. Sistemi kandırmak için matbu ceavp yazıyorsunuz. Siz Ticari ahlaktan yoksun bir firmasınız. Sizden bir daha bırak ürün almayı internet sitenizin sayfasını bile açmam. Ayrıca tüm sosyal medya hesaplarımdan da bu tutarsız ve sallapati ticari ahlakınızı bildireceğim. Sizi Allah'a haval ediyorum. Yaptığınız inşallah yanınıza kalmaz. İnceleme süreci felanda başlatmadınız. Kimseyi kandırmayın.

  • Hızlıal Temsilcisi07 Nisan 2017

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com 444 5 495 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden tarafımıza ulaşabilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler