25 Temmuz 2015
Yorum Yap
#3403470

Hızlıal Üç Günde Verilemeyen Takip Numarası!

Hizlial.com üzerinden perşembe günü sipariş verdim. Sipariş verdiğim günden beri kargoya teslim edilmiş olarak görünüyor fakat bugün 3. gün olmasına rağmen henüz kargo ne teslim edildi ne de bana takip numarası verildi. Biraz önce kargo firmasını aradığımda böyle bir gönderi olmadığını öğrendim. İnsanları kandırmak sizde, müşteri hizmetlerinizin yazdığı mailler bile aynı okumadan cevap veriliyor herhalde. Biraz müşteriye saygı!

Bahar 350 Okunma

Cevaplar

  • Bahar29 Temmuz 2015

    Kargoya verdiği gönderisini bulamayan, çalıştığı kargo firmasına ulaşamayan, insanları mağdur etmekten başka bir şey bilmeyen bu firmadan sakın alışveriş yapmayın!

  • Bahar27 Temmuz 2015

    Günlerdir kargoya ulaşıp 1 gönderinizin durumunu öğrenemiyorsanız bırakın bu işi yapmayın!

  • Hızlıal Temsilcisi25 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com 444 5 495 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden tarafımıza 7/24 ulaşabilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler