19 Nisan 2013 #1751526

Hızlıal Tedarikte Olmayan Ürün Satarak Müşterilerini Oyalıyor!

9 gün önce siteden 2840191 sipariş nolu spor eldiven satın aldım. Fakat siparişi verdikten sonra gönderilmesi gereken süre içerisinde bana hiçbir bilgi verilmedi. Ancak ben 6 gün sonra mesaj atınca, gecikme yaşandığını 1-2 gün içerisinde gönderileceği söylendi. Bunun üzerine 2 gün daha bekledim, fakat bana yine hiçbir bilgi verilmedi.


Ancak yine ben mesaj attıktan sonra bana sıkılmadan ürünün ellerinde kalmadığı söylendi. Yani kısacası beni 9 gün boyunca boşu boşuna oyalayıp benim zamanımı yediler. Şimdi de paramı 2-7 gün içerisinde geri iade edeceklerini söylüyorlar. Kesinlikle inanmıyorum.

Hakan 119 Okunma

Cevaplar

 • Hakan22 Nisan 2013

  Konu hakkında son durumu belirtmek istiyorum. Bana cuma günü gün içerisinde paramın tekrar geri yatırılacağı söylendi. Fakat hala para hesabıma geçmediği için almadığım bir ürünün parasını ekstre tarihimden dolayı ödemek zorunda kalıyorum. Bana yine söz verildi yine tutmadılar. Mağduriyetim giderilmedi, bu yüzden buradaki şikayetimi geri çekmeyeceğim. Bilgilerine.

 • Hızlıal Temsilcisi19 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Konu hakkında tarafınıza telefon ile ayrıntılı bilgi verilmiştir. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Hızlıal.com

 • Hakan19 Nisan 2013

  İnsanların boşu boşuna zamanlarını harcamaya hakkınız yok. İnternette hakkınızda yapılan şikayetlere baktığımda bir çok insanı mağdur ettiğinizi gördüm. Artık yapılan yanlışları alışkanlık haline getirmişsiniz. Sırf bunun yüzünden ayırdığım vakti, harcadığım zamanı nasıl geri vereceksiniz? Aynı şekilde 9 gün sipariş için oyaladınız, paramı geri yatırmak için kaç gün oyalayacaksınız? Kesinlikle size güvenim kalmadı.

 • Hızlıal Temsilcisi19 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön