03 Nisan 2013 #1721778

Hızlıal Sözde "24 Saatte Kargo"!

31:03. 2013 tarihinde 2653531 sipariş kodlu bir ürün satın aldım, 24 saatte kargo yazıyordu, bu durumda 01. 04. 2013 tarihinde kargoya verilmesi gerekiliyordu. Sipariş durumunda kargo firmasından takip numarası bekleniyor yazıyor. Durumla ilgili mesaj attım cevap vermediler, tekrar attım anca cevap verdiler gün içerisinde dönüş olacak diye, tabi bu arada 2 gün geçti ve hala bilgi verilmiş değil. 24 saatte ürünün elime geçmesini bıraktım daha ürünü takip bile edemiyorum.


Daha kargoya vermediler çünkü, hep böyle yapıyorlar. Bir daha asla burada alışveriş yapmayacağım, insan gibi açıklama yapsalar amenna, tenezzül edip cevap bile yazmıyorlar!

Çiğdem 113 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem03 Nisan 2013

    sürekli " İlgili birimden dönüş beklenmektedir.Tarafınıza bilgi verilecektir." yazıp duruyorsunuz. 3 gündür aynı cevap copy-paste şeklinde geliyor.ama tarafıma bilgi gelmiyor bir türlü!! ne ilgili birimmiş ya, yeter artık insanları kandırdığınız, 24 saatte kargo yapamıyorsanız yazmayın kardeşim bizde ona göre alışveriş yapalım. insanlara neden yalan söyluyorsunuz sızden ıstedıgım ürünümün kargoya neden verilmediği sorusuna cevap, geçiştirip durmayın, dava açacağım bu gidişle, bu ilk değil ya yeter!!!!

  • Hızlıal Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön