13 Aralık 2017 #9890301

Hızlıal Siparişi Tedarik Edemiyoruz Diye İptal Ettiler!

Lütfen yorumları okuyun. Hizlial.com tarafından kandırıldım. Gold Teknolojilerine ait olan Hizlial.com sitesinden verdiğim siparişi tedarik edemiyoruz diyerek iptal ettiler. 1 aydır paramı yatırmıyorlar resmen kandırıldım. Arkadaşlar iptal ettikleri siparişin tutarı hala daha gelmedi bankaya bile talimat verilmemiş ürün iadesi 2 ayı geçecek ve tedarik edemediği ürünler hala daha satışta gözüküyor. Yeni aldıkları siparişten paraları bana iade edecekler kısaca parayı çeviriyorlar milletin paralarını alıkoyuyorlar Hizlial.com ve Gold sitelerindeki ürünlerin yarısından çoğu tedarik edilemiyor sipariş geçiyorsunuz tedarik edemiyoruz iade geçeceğiz diyorlar ve iade etmeleri 1 ayı geçiyor paranızı kullanıyorlar. En kötüsü de bu ürünler hala satışta. Benden hukuksuz işlem yapmam isteniyor.

Kemal 487 Okunma

Cevaplar

 • Hızlıal Temsilcisi14 Aralık 2017

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

 • Kemal12 Aralık 2017

  lütfen okuyun. Benden hukuksuz işlem yapmam istenildi. Kendi ettikleri sipariş iptalinin iadesi 2 3 ayı geçeceği söylenildi. Parayı hızlı alabilmem için hukuksuz işlem olarak Harcama İtirazı oluşturmam istenildi. VISA sigorta fonundan yararlanacaklar herhalde. Kısaca param yandı arkadaşlar aman dikkat sakın bu siteye kanmayın ellerinde mal varmış gibi gösteriyorlar 25 üründe tedarik edemiyoruz deyip komple iptal ettiler ve hâla daha satışta gözüküyor. Başkalarıda dolandırılmasın. Gold Teknolojileri, www.gold.com.tr ve www.hizlial.com aman dikkat gözünüzü seveyim sakın kart bilgileri dahi girmeyin paranız gasp ediliyor ve almanız imkansız hale geliyor ancak Hakem Heyeti 6 ay sonuç beklemeniz gerekhakem heyeti kararınada uyacaklarını sanmıyorum ihtarname tebliğine bile dnüş yapılmıyor. Tek çareniz mahkeme yolu olacaktır uğraşmak dert edinmek isteyen buyursun alsın.

 • Kemal12 Aralık 2017

  Paramı Gasp Ettiler müşteri hizmetleri terbiyesizce cevaplar vererek kasti olarak iadeyi geciktiriyor. Hizlial.com üzerinden 20 farklı ürün sipariş ettim 3 gün sonra müşteri hizmetleri mesaj atarak siparişinizdeki tüm ürünler temin edilememektedir isterseniz para iadesi yapabiliriz diye cevap aldım. Gelen mesaj Gold Teknolojileri Gold Teknoloji Marketleri altyapısı oradan herhalde ikisi bir. 20 farklı ürün stoklarda var göstererek müşterileri yanıltıyorlar.

 • Kemal12 Aralık 2017

  Hizlial.com Tarafından Dolandırıldım. Gold teknolojilerine ait olan Hizlial.com sitesinden verdiğim siparişi tedarik edemiyoruz diyerek iptal ettiler 1 aydır paramı yatırmıyorlar resmen dolandırıldım. Arkadaşlar iptal ettikleri siparişin tutarı hala daha gelmedi bankaya bile talimat verilmemiş ürün iadesi 2 ayı geçecek ve tedarik edemediği ürünler hala daha satışta gözüküyor. Yeni aldıkları siparişten paraları bana iade edecekler kısaca parayı çeviriyorlar milletin paralarını gasp ediyorlar Hizlial.com ve Gold Teknoloji sitelerindeki ürünlerin yarısından çoğu tedarik edilemiyor sipariş geçiyorsunuz tedarik edemiyoruz iade geçeceğiz diyorlar ve iade etmeleri 1 ayı geçiyor paranızı kullanıyorlar. En kötüsüde bu ürünler hala satışta. Aman dikkat bu 2 siteden kesinlikle uzak durun bana diyorlardı alma diye ben yandım siz yanmayın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön