13 Kasım 2017
Yorum Yap
#9783385

Hızlıal Ne Ürünü Temin Ediyorlar, Ne Para İadesi Yapıyorlar, Ne De Herhangi Bir Cevap Veriyorlar

Hizlial'dan saat siparişini 19 Kasım'da verdim. Sipariş durumu 1 hafta ürün temin ediliyor olarak kaldı. Bu arada hiç kimse bilgilendirme zahmetinde bulunmadı tabii. 1 hafta bekledikten sonra 27 Kasım'da ürünü niye kargolamıyorsunuz diye sorunca ürünün temin edilemediğini (satış sırasında açıkça stokta olduğu gözükmesine rağmen) belirten bir cevap yazdılar ve başka bir ürün ya da iade yapabileceklerini belirttiler. Hemen iade istedim. 27 Kasım'dan beri defalarca mail yolu ile uyarmama rağmen ne ürünü temin ediyorlar, ne para iadesi yapıyorlar, ne de herhangi bir cevap veriyorlar. Neredeyse 1 aydan beri bekliyorum.

Sedat Sedat 393 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Sedat17 Kasım 2017

    Hizlial'dan herhangi bir yanıt yok. Bu kadar basit bir konuyu görmeyen/anlamayan/yada işine gelmediği için kulak arkası yapan bir firma ile işim olmaz bir daha. Ticari ahlak gereği parasını aldığı hizmeti vermek bir yana veremediği hizmet yüzünden para iadesi bile yapamayan kör sağır bir şirket. Sadece üstünkörü yazılmış bir ilgileniyoruz notu. Bu iş tüketici heyeti ya da mahkemeye gidecek.

  • Hızlıal Temsilcisi14 Kasım 2017

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

Ziyaretçi Yorumları