01 Nisan 2013 #1715816

Hizlial.com Kargolar 3 Güç Gecikmeli Yollanıp Mağduriyete Sebep Olunuyor!

2516991 nolu siparişin sahibiyim. Ürünü 24.03.2013 de sipariş verdim. Beş (5) iş günü içinde teslimat ibaresi bulunmasına rağmen kargolanmadı ve diğer hafta başında yollanacağı söyleniyor (01.04.2013 tarihinde ya da daha geç ). Pazar gecesi verdiğim siparişin Cuma günü akşam kargolanması gerekirken bana diğer hafta başı dendi. Siparişi verirken kargolanma gününe bizzat baktım ki ona göre şehir dışına çıkma durumum vardı.


Şimdi sayelerinde 3 gün fazladan evde kargo bekleyeceğim. Üç sipariş verdim bu siteden üçünde de aynı sorunu yaşadım. Bir daha asla hizlial.com ' u kullanmayacağım.

Hüseyin 95 Okunma

Cevaplar

  • Hızlıal Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Siparişinizdeki ürün hakkında tedarikçi firmamız sizi arayarak üründe 2-3 günlük bir gecikme yaşanacağı bilgisini iletmiştir. Tarafınızla telefonla iletişime geçilerek size ayrıntılı bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, Hizlial.com

  • Hüseyin01 Nisan 2013

    Tarafıma bilgi aktarıldı. Mesafeli satış sözleşmesine göre kargo süresi 30+10 gün olmak üzere 40 güne kadar uzama hakkınız varmış. İnsanlar internet üzerinden sipariş verirken bu süreyi göz önünde bulundursunlar ve yanlışlıkla şehir dışına ya da yurtdışına çıkmasınlar bu 30 gün boyunca.

  • Hızlıal Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön