13 Şubat 2014 #2292726

Hızlıal Faturamı Yollamıyor

24 ocakta bir cep telefonu aldım. Koliden fatura çıkmadı. Kendilerini aradığımda bir hafta sonra posta ile gönderileceği söylendi. Ama bugüne kadar gelmedi. Defalarca aramama ve sitesinden bildirimde bulunduğum halde yardımcı olunmadı. Fatura görüntüsünü mail atın muhasebe için zaman daralıyor dedim yine oralı olunmadı. Şirket adına telefon alacaksanız iki kere düşünün.


Evrak olmadığından ne muhasebeleştirebilirsiniz ne de bozulduğunda fatura olmadığından servise verebilirsiniz. İstediği kadar Samsung Türkiye garantisi altında olsun!

Metin 150 Okunma

Cevaplar

 • Metin02 Ocak 2015

  Pardon da 10 ay sonraki bu size ulaşamadık mesajı nedir? İmajınızı düzeltmek için daha iyi bir yol bulun! Bu konu ile ilgili artık lütfen rahatsız etmeyin.

 • Hızlıal Temsilcisi29 Aralık 2014

  Değerli Müşterimiz, Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır.Tarafınıza gün içerisinde telefonla geri dönüş sağlanacaktır.İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Hızlıal.com

 • Metin20 Şubat 2014

  dün yani 19 şubatta tekrar firmayı aradım.yine gün içinde önce mail olarak görüntüsünü ve aslıgibidirini göndereceklerini söylediler.ancak hala faturanın görüntüsüne bile ulaşamadım.

 • Metin17 Şubat 2014

  faturamı göndereceklerini söylediler.Bugün hala ne görüntüsünü mail olarak attılar ne de faturanın aslından eser yok.bu saatten sonra bu işi maliye paklar.şimdi de maliyeye şikayet yazacağım.

 • Hızlıal Temsilcisi13 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön