sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Hızlıal Ürünümü Göndermedi

Özkan Özkan18 Mayıs 2018 19:37

1285664 sipariş numaralı Canon image formula DR-C240 cihazından 2 adet aldım. 10.05.018 tarihinde. Beş gün içinde kargoya vereceklerini söylediler tabi ki olmadı. Sonra 3 gün sonra cuma günü kesinlikle kargoda dediler yine olmadı. Aynı gün öğleden önce aradım bana öğleye doğru bilgi verilecek dediler yani yalanlar silsilesi devam etti. Ve aynı gün saatlerce telefonda beklettiler sonrada telefonu yüzüme kapattılar. Defalarca aradım ama sonuç alamadım. Bende hemen bankamı aradım ve ödememim iadesini istedim şimdi beklemekteyim.

Bu arada sorun yaşayanlar banka aracılığıyla sorunu çözebilirler. Bankanın sitesinde harcama itirazı formunu doldurun gerisini banka çözer. Ama bunları da deşifre edin çevrenizi uyarın hatta sosyal medyada gücü olan geniş kitlelere ulaşsın. Bu arada Gold Teknoloji'da bunlara ait. Bu işin peşini asla bırakmayacağım.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Özkan 27 Mayıs 2018 14:02

Ne ararsınız ne sorarsınız ne telefonlara cevap verirsiniz. Siz neden bu işi yaparsınız kardeşim. Size daha ne demeli. 5.050.00 TL mi gasp ettiniz bunun adına hırsızlık denir hırsızlık.

profile-icon Özkan 23 Mayıs 2018 01:14

Arkadaşlar merhaba hızlıal.com benim telefonuma cevap vermiyor telefonun diğer ucundaki yetkili arkadaş benim numaramı görüyor ve açmıyor. Şu an 8. Sıradasınız 7. Sıradasınız 6-5-4-3-1 ve yarım saat beklettikten sonra yüzüme kapanıyor. Bunlar gerçekten sahtekarlıkta zirve yapmışlar. Ben çevremdeki herkezle paylaşıyorum sizde paylaşın. Mesajlarıma cevapta gelmiyor ve 13 gün geçmesine rağmen hala ürünleriniz temin ediliyor mesajından başka bir şey yok. Gerçi artık ürünleri de beklemiyorum zaten başka bir yerden aldım. Bunlara kalsa piyasada iş yapamayız. Kim bekler ne zaman geleceği olmayan bir malı. Mesajımı gören yetkiliye sesleniyorum biraz insanlık varsa içinizde kartıma iademi hemen yapın. Bu mübarek günlerde beddua ettirmeyin kendinize.

profile-icon Özkan 22 Mayıs 2018 00:18

Ben şu an sizden ürün beklemiyorum siparişimi iptal edin ben başka bir firmadan almak zorundaydım ve aldım. Benim 5.050,00 TL mi kartımda bloke ettiniz sitenizde yazmışsınız 2 ila 7 gün içinde paranız iade olur diye sizden bunu bekliyorum sadece. Müşteri temsilcinize 1 haftada gönderirseniz alacağım bakın beni mağdur etmeyin dedim ama oda sahtekarmış beni resmen kandırdı yazıklar olsun. İnsanalara yalan söylemeyin. Derhal ödememi yapın.

Hızlıal Logo Hızlıal 21 Mayıs 2018 10:34

Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular