sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Hızlıal Ücret İadesi Konusunda Sıkıntı Yaratıyor!

Fatih Fatih24 Ekim 2017 22:10

30.09.2017'de 1135832 sipariş numarası ile 1 adet kol saati sipariş ettim. Hesabıma tanımlanan saat alışverişinde geçerli 100 TL'de indirimi de bu alışverişim de kullandım. 4 gün sonra ürünün temin edilemediği sipariş sayfama mesaj atılmış. Mail ya da SMS gelmedi. 10 gün bekledikten sonra hesabımı tekrar kontrol ettiğimde mesajı gördüm ve 11 Eylül tarihinde siparişimin iptal edilip ücretin iadesini istedim. Satış sözleşmesine göre 7 gün içinde iade edilmesi gereken ücret 14 gündür iade edilmedi ve defalarca mesaj yazdığım halde mesajlarıma cevap verilmedi. Mutlu (! ?) müşteri hattını (444'lü numara) defalarca aradım. Aradan saatler geçiyor, bekletiyor, bekleyenler arasında 16. sıradasınız, 15. sıradasınız vb. diyerek oyalanıyor ve bezdirme yöntemiyle bir türlü telefon bağlanmıyor. Müşteri hizmetlerine bağlanamadığımız için de derdimizi anlatamıyoruz. Kısaca param iade edilmediği gibi ne yazılı ne sözlü olarak hiçbir şekilde Hizlial.com sitesiyle iletişim kuramıyorum. 100 TL içinde tüketici haklarını, mahkemeyi meşgul etmek istemiyorum. Ama gerekirse sonuna kadar gidecek hakkımı alacağım. Bir daha da bedava ürün verse yinede Hizlial.com'dan alışveriş yapmayacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Fatih 24 Kasım 2017 10:42

Bugün 24 Kasım. Alışveriş yapalı neredeyse 2 ay oldu ve hâlâ paramı geri alabilmiş değilim. Hiçbir cevap da verilmiyor. Yargıya gitmeyi düşünüyorum.

profile-icon Fatih 30 Ekim 2017 12:53

Bugün itibariyle tam bir ay oldu. Standart bir cevap belirlemiş, herkese aynısını gönderiyorsunuz. Vermeyecekseniz dürüstçe vermiyoruz deyin. Mahkemeye gitmemek için kendimi zor tutuyorum.

Hızlıal Logo Hızlıal 26 Ekim 2017 09:22

Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .