Toplam çözüm sayısı
..
Hızlıal ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yavuz'un şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Hızlıal İlgisizliğin Böylesine Pes!

307görüntüleme
Yavuz
Yavuz 06 Temmuz 2017 08:10

Hizlial.com dan 1066798 sipariş numaralı ürün 3 gündür "sevk edilmeye hazırlanıyor" şeklinde bekliyor. Müşteri hizmetlerine telefon ve mesajla ulaşamadım. Normalde hemen cevap veriyorlardı mesajlara. Sitede normal olmayan durumlar söz konusu. Siparişin en kısa sürede kargoya verilmesini veya iptal edilip para iadesi yapılmasını istiyorum.

Hızlıal Logo
Hızlıal06 Temmuz 2017 16:06

Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

Yavuz
Yavuz12 Temmuz 2017 10:18

Hizlial.com dan 1066798 numaralı siparişim 1 hafta olmasına rağmen tedarik edilip gönderilmedi. Telefon ile ulaşamıyorum 1 haftadır güncelleme var deniliyor. Mesaj Lara geç cevap veriliyor ve çözüm yok. Siparişimin iptali için yazdım. Bakalım kaç günde iptal olacak. Hizlial.com eski ticari anlayışlarını kaybetmiş. Muhtemelen yakında kapanır.

Yavuz
Yavuz21 Temmuz 2017 11:20
Hızlıal İlgisizliğin Böylesine Pes!
Hızlıal İlgisizliğin Böylesine Pes!

Hizlial.com dan aldığım 1066798 numaralı sipariş 3 haftadır iptal olmayı bekliyor. Lütfen para iadesini yapın artık. Ne kadar yoğunluk olsa da bu işin şimdiye kadar sonuçlanması gerekiyordu. Müşterilerinizi oyalıyorsunuz. Neyi bekliyorsunuz anlamıyorum. Madem sıkıntılı bir süreçte siniz kapatın siteyi. İnsanları bu şekilde mağdur etmeyin. Para kolay kazanılmıyor. 919 TL mi 3 haftadır siz kullanıyorsunuz. Eğer birazcık vicdanınız varsa benim iptal işlemini gerçekleştirin.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile