sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Hızlıal 2 Hafta Geçmesine Rağmen Halen Paramı İade Etmiyorlar

Sezgin Sezgin16 Kasım 2017 17:31

01.11.2017 tarihinde 1180995 sipariş numarası ile TV satın aldım. Ben ne zaman kargoya verilecek derken 03.11.2017 'de ''Siparişiniz İptal Edildi. '' ibaresine gördüm. Bende ne olduğunu anlamak için hemen 444 5 495 'i aradım iki saatlik bir uğraşın (beklemenin) sonunda müşteri temsilcisi ile görüşebildim. Bana ürünün fiyatının yanlış girildiğini bunun için kendileri tarafından iptal edildiğini farkı ödemem durumunda ürünü gönderebileceklerini söylediler bende farkı ödemek istemediğimi paramın iadesini istedim iadenin bir hafta içinde gerçekleşeceğini söylediler bende kabul ettim. 2 hafta geçmesine rağmen halen paramı iade etmiyorlar her aramamda bir hafta sonra iadeniz yapılır diyorlar. Benim paramı 2 haftadır oyalayıp duruyorlar paramın bir an evvel iadesini istiyorum oyalayıp durmayın artık.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Sezgin 17 Kasım 2017 19:37

2 haftadır bir haftada iade gerçekleştirilir diyerek oyaladıktan sonra 16.11.2017 saat:17.40 sıralarında tekrardan ulaştığım müşteri temsilcisi sonunda amaçlarının ne olduğunu açıkladı şirket iflasını verdiği için şirkete kayyum atandığını iade sürecinin 2-3 ay sürebileceğini söyledi bunun yasal bir süreç mi olduğunu sorduğumda yasal olmadığını fakat sürecin bu olduğunu beyan etti. Benim paramı alarak 2-3 ay işletecekler bende öyle bekleyeceğimi düşündüler herhalde bende bugün Tüketici Mahkemesine dava açtım paramı değil şimdi satın aldığım ürünün gönderilmesini istiyorum dahada nerelere şikayet edebileceğini araştırıp elimden geleni yapacağım. Mahkemede görüşmek üzere.

Hızlıal Logo Hızlıal 17 Kasım 2017 13:13

Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Hizlial.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .