11 Kasım 2014

Hız Çok Düşük Bu da TTNET'in Güneydoğudaki Ayıbı!

Mardin Kızıltepe ilçesinde çalışan İzmirli bir öğretmenim. Yıllardır TTNET'in müşterisiyim. Ama yıllardır beni gerçekten hayal kırıklığını uğrattı hatta perişan etti diyebilirim. Şu an 16 Mbps olması gereken hızım aylardır yıllardır 3 Mbps geçmeyen zaman zaman 1 Mbps'nin bile altına düşen ve işkenceye dönüşen bir durum almıştır.

Defalarca aramama rağmen üstün körü öğretilmiş metotları kullanarak müşteriyi oyalıyorlar. Oysa ülkenin batı tarafı resmen hız konusunda fiberleşmekte lakin Güneydoğu yani Mardin tarafları adeta çileye dönüşmektedir. 70 TL ücret ödüyorum ama boş yere çöpe atıyorum o parayı. Neden hız konusunda altyapı geliştirmeleri yapılmıyor, bu durum hep böyle devam mı edecek?

Serdar 335 Okunma

Cevaplar

  • Serdar'ın Teşekkür Mesajı13 Kasım 2014

    Sorun umarım yine tekrarlanmaz. çünkü çok sık oluyor hız sorunları. Şu an firma gereken müdahaleyi yaptı bir hafta gibi bir sürede. Firmaya teşekkür ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön