20 Ocak 2014 #2244134

Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi'nde Kiralama Departmanı Yok

Ben geçen sene mart ayında 2 adet devremülk aldım. Şimdiye kadar da düzenli olarak ödeme yaptım. Benim dönemim şubat-mart ayları. Bana döneminiz geldiği zaman buraları kiraya verebildiklerini söylediler. Bu kirayla da zaten devremülk kendi kendini öder diyerek kandırdılar. Dönemim geldi bizi evi satan arkadaş işten ayrılmış, satış müdürü işten ayrılmış. Kimi arasak doğru düzgün cevap alamıyoruz.


Bende aidatları yatırmıyorum. Nasıl olsa artık icra diye bir kavram yok Türkiye'de. Bundan sonrada kendileri düşsünler peşimize. Bize verdikleri belgelerde de yazıyor satıcı kiraya vermek zorunda diye. %20 komisyonunu alarak satıcı kiralar diye. Hani nerede? Kiralama departmanı kurulmamış. Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi bu bizim sorunumuz değil.

Nazife 1.530 Okunma

Cevaplar

  • Nazife30 Ocak 2014

    ÇÖZÜM BULUNSAYDI EMİN OLUN 2. DEVREMÜLKÜ ALAN MÜŞTERİNİZ DE ÇOK OLACAKTI.MÜŞTERİ MÜŞTERİ ÇEKER BİLGİNİZE...

  • Nazife21 Ocak 2014

    satarken o şekilde söylenmemişti borç öderken bile kiraya verilebilir denilmişti.Bunu hem satış personeli hemde satış müdürü bastırarak söylemişti.Şimdi böyle deniliyor borç bitince dur bakalım ne çıkacak sabırla bekliyoruz.

  • Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi & Tatil Köyü Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sn Orhan, Borcunuz bitmeden kiraya vermeniz mümkün değil. Bütün bloklar tamamlandığında kiralama ve satma ofisimiz kuralacaktır. Saygılarımla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön