12 Nisan 2013 #1739715

Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi Tatil Hakkımı Vermedi!

07.04.2013 tarihinde referans aile olduğumu ve ücretsiz karşılıksız 4 kişilik 4 gece 5 gün tatil kazandığım firma yetkilileri tarafından aranarak tesislerine davet edildim.Kayseri'den Ayaş'a özel otomobilimle 400 km yol yaparak tesise ulaştım fakat gün sonunda tatil hakkımızı tarafımıza ulaştıracaklarını söylediler.


Ancak tarafıma gelen bir şey olmadığı gibi bahanelerle yani otobüsle tesise gelmem gerektiği bahanesiyle tatil hakkımı vermeyeceklerini söylediler ve telefonlarıma cevap bile vermiyorlar. bedava tatil adı altında 800 km yol yaptım ve cebimden 500 tl yakıt parası çıktı..

Erkan 2.269 Okunma

Cevaplar

  • Erkan14 Aralık 2013

    Bu uygulamayla ilgili bir kişi değil satış müdürleriniz dahil hepsi vaatte bulunmuştur.tüm çalışanlarınız hakkında takip başlatabilirsiniz ama sorun,olmayan uygulamanın müşterilere vaat edilmesiydi. bu konuyla alakalı bir çok kez telefonla arandım ve tesisinizde de bu uygulamanın referans ailelere verildiği ve bizde o şanslı ailelerden olduğumuz söylendi.zaten firmanızın maksatı insanları tesise getirtip sabahtan akşam saat 21:00 kadar bekletmekti ve ayrıca firmanız ciddiyetten çok uzak çünkü şikayetimize bile cevabınız sekiz ay sonra olmuştur.

  • Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi & Tatil Köyü Temsilcisi10 Aralık 2013

    Sn.Martin ; Firmamızın tanıtım organizasyon içeriğinde bu tür uygulamalara yer verilmemektedir.Bu konuyla ilgili sizi yanlış yönlendiren ya da bilgilendiren kişilerin bilgilerini tarafımıza iletirseniz gerekli yasal uyarılar firmamız tarafından ivedilikle takip edilecektir. Saygılar sunar, iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön