07 Mayıs 2013 #1781735

Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi Personel Kabalığı!

Hitit AYAŞ termal tesislerine düzenlenen geziye katıldık ve sabahtan akşama kadar yapılan yerleri gezdik gezdiğimiz yerler gerçekten güzel yapılmış ama personel akşama kadar kafamızı şişirdi anlata anlata bitiremediler fiyatı ancak saat akşam 8 öğrenebildik ve fiyat konusunda yardımcı olmak için F. bey diye personel müdürü diye bir beyfendi geldi.


Fiyat konusu biraz pahalı gelince bize baktı biz almayacağız ve masadan kalkarak diğer arkadaşını çağırdı siz ilgilenin diye ters bi tepkiyle masadan kalktı böyle bi kabalık olmaz insanlar almak zorunda değil burada insanların kafalarını karıştırıp evleri satıyorlar okuduğum yorumlardan dolayı da kesinlikle iyi ki almamışım diyorum.

Dilek 3.600 Okunma

Cevaplar

  • Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi & Tatil Köyü Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Sayın Dilek Hanım ; Öncelikle eleştirileriniz için teşekkür ederiz. projemizi beğenmiş olmanız ayrıca bizim için gurur verici . şirketimiz bu tür şikayet ve eleştirileri dikkate alarak çalışan kadromuzu konusunda daha uzman olmaları yönünde çeşitli eğitim ve seminerler düzenlemektedir. projemiz planlandığı gibi devam etmektedir. organizasyonumuzda görevli arkadaşlarımız satın almak isteyen misafirlerimize yardımcı oluyorlar, elbette almak istemeyen misafirlerimize zorla işlem yapılmamaktadır sizinle olduğu gibi. şikayetinizde belirttiğiniz F. bey hakkında gerekli ceza ve uyarı yapılmıştır. ilginize teşekkür ederiz Saygılarımızla Sağlıklı ve huzurlu günler dileriz Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi ve tatil Köyü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön