06 Şubat 2014 #2278615

Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi Cayma Ücreti İstiyor

Telefonla arayıp "hafta sonu 3-4 saat kadar dinlenerek iyi zaman geçirmek ister misiniz" diyorlar. Yol hariç 9 saatten fazla oyalıyorlar. İyi yemekten bahsediyorlar. Ulus'taki tabldot yemekleri çok daha güzel. En önemlisi: sözleşme imzaladıktan sonra 10 gün içinde cayma hakkınız var diyorlar. Caymak için hiçbir hizmet vermeden toplam fiyatın %18'ini istiyorlar, yani benim durumumda 4000 TL'ye yakın ama bütün bunları her şey bittikten sonra öğreniyorsunuz tabi.


Sizi mahkemeye vereceğim dediğimde Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi sahibi F** S**: "beni mahkemeye ver, benim reklamımı yapmış olursun" dedi.

Bakyt 1.579 Okunma

Cevaplar

 • Bakyt16 Eylül 2014

  Şirket ödediğim peşinatı geri ödedi ve senetleri verdi. bana iyi bir ders oldu bir daha tövbe.

 • Bakyt13 Mart 2014

  merkezinize geldiğimde bana ne dendi? "burası konbara değil ki parayı koyup istediğin zaman alabileceğin. organizasyon bedeli olarak toplam gayrimenkul bedelin %18'ni (3960 TL) ödemen gerekiyor" Hani telefonda tamamen ücretsiz demiştiniz? sadece hiçbirşey satın almayanlara ücretsizmiş. Ya arkadaş bir düşünelim taşınalım deyince bırakmıyorlar. hanımla ve 5 aylık bebekle gittik yol hariç 9 saat yordular, artık hanım da acıktı, süt de çıkmıyor nerdeyse. hala bırakmıyorlar. imzalamasaydım daha 2-3 saat tutarlardı anlaşılan. neyse avukatıma vekaletimi verdim sizi mahkemeye verecek. umarım temyize vermeyecek kadar ahlakınız vardır.

 • Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi & Tatil Köyü Temsilcisi17 Şubat 2014

  Sn KALMURATUV , Bahsettiğiniz isim Hitit Ayaş'ın sahibi değildir. Söylemlerinizle firmamızı zan altında bırakarak lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin. Merkezimize gelirseniz size yardımcı oluruz . Saygılarımla , iyi günler.

 • Bakyt14 Şubat 2014

  ben ihtar çekeli bir hafta oldu, ama hitit ayaş paramı geri ödemeyi bırak, beni aramayı bile tenezzül etmedi. Bu adam utanmadan paramın üstüne yatmayı karar verdi anlaşılan.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön