29 Ağustos 2013 #1981592

Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi Cayınca Para İstiyor!

18.08.2013 tarihinde imzalamış olduğum satış vaadi sözleşmesinde, 10 gün içinde hiçbir ücret ödemeden cayma hakkım olmasına rağmen , 9 gün sonra genel merkeze gittim ve cayma hakkımı kullanmak istedim. Bana ödemiş olduğum 2 bin liradan vazgeçmem durumunda sözleşmeden vazgeçebileceğimi söylediler.


Devre mülk yönetmeliği ve kat mülkiyeti kanununa göre bu cayma süresi içerisinde bir sözleşmeden cayılması durumunda ,hiçbir para talep edilemez. Ama benden para talep ediliyor . Ben de 10.gün noterden ihtarname göndererek , sözleşmeden caydığımı ve para talebimi ilettim sonucu bekliyorum. Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi, biz sözleşme yaparken bu şekilde konuşmamıştık . 10 günde ücret ödemeden sözleşmeyi iptal edersiniz dediler , ama olmadı.

Halil 1.490 Okunma

Cevaplar

  • Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi & Tatil Köyü Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Halil A şikayetiniz tarafımıza ulaştı siz değerli dostlarımıza en iyi hizmeti vermeyi görev biliyoruz. üye işlemleri birimimiz yardımcı olmak için davet edildiniz. en kısa sürede sizleri merkez ofisimize bekliyoruz. Saygılarımızla Sağlıklı ve Huzurlu Günler Dileriz Hitit Ayaş Termal A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön