22 Nisan 2013

Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi Tanıtıma Götürmek İçin Olmayan Şeyleri Söylüyorlar!

16. 04. 2013 tarihinde saat 0-507 602 63 06 nolu telefondan arandım, Hitit Ayaş Termalden aradıklarını, tanıtım gezisine katıldığımız takdirde 4 gün 3 gece tatil hediye edeceklerini söylediler. Tatil hediyesi için Devremülk almamız gerekiyor mu yoksa geziye katılmamız yeterlimi diye ısrarla sordum, her seferinde Devremülk almak gerekmez, Geziye katılmanız yeterli dendi.

20. 04. 2013 tarihinde ise 0-542 378 78 ** nolu telefondan Gezi teyidi için tekrar aradılar aynı soruyu bu numaraya ısrarla yine sordum, aynı cevabı verdiler. Geziye Katıldım ve Geziye katılana değil, satın alana Tatil hediye ediliyor, arkadaşlar işe yeni başladığı için yanlış bilgi vermişler'' dediler. Klasik Termalci masalı!

Mahmut 2.838 Okunma

Cevaplar

  • Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi & Tatil Köyü Temsilcisi09 Aralık 2013

    Sn Gözükara,firmamız geçtiğimiz yıllarda binlerce kişiye hediye tatil dağıtarak Balıkesirde ki tesisimizde siz değerli ailelerimizi misafir etti.Ancak konu hediye tatil olunca tesise verilen zarar çok fazla olmaya başlayınca firmamız bu uygulamadan vazgeçmiştir.Firmamız satış hakkını farklı firmalara vermiştir.Bu tür söylemlerde bulunan kişilere lütfen itibar etmeyiniz.Sizi bu şekilde tesisimize çağıran firmaya gerekli yaptırımlar yapılmıştır.Şirketimiz adına sizden özür dileriz. Saygılarımla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön