04 Temmuz 2014

Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi Sözleşmede Belirttikleri Anahtar Teslim Tarihinde Hala İnşaat Devam

Yaklaşık 2 yıl önce bir devremülk için imza attım. O günden beri aksatmadan ödemelerimi gerçekleştirdim. Geçtiğimiz aylarda ofise çağırıldım ve benden yeni bir sözleşme imzalamam istendi. Bu sözleşmenin bir kopyasını incelemek üzere aldım,okudum.İlk sözleşmede tesisin bitimi için verilen tarih çoktan geçmişti. Yeni sözleşmede ise bütün maddeler neredeyse Hitit Ayaş şirketinin lehineydi. Bende eski sözleşmede vââdettikleri tarihte tesisin bitmediği ve verilen sözlerin yerine getirilmediği gerekçesiyle,sözleşmeyi tarafımca feshettiğimi bildirir yazıyı Hitit Ayaş şirketine noterden onaylı gönderdim. 1,5 ay oldu ve bana olumlu yada olumsuz dönen olmadı.Bugüne kadar ödediğim tüm paramı geri istiyorum

Volkan 8.605 Okunma

Cevaplar

 • Volkan'ın Teşekkür Mesajı06 Mart 2015

  Sonunda nihayet paramızı taksitler halinde de olsa geri alabildik... Her ne kadar taksitler zamanında ödenmese de, tekrar tekrar aramak zorunda kalsak da ve alacağımız paranın içinden 1.381 TL kesilsede. Bir şekilde paramızı geri alabildik. Umarım Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi ya da diğerlerine para yatıracak olanlar bu yazılanları önceden farkederler. Ne diyelim Artık Darısı Diğer Mağdurların Başına.

 • Volkan 30 Kasım 2014

  23 Kasım 2014 teki paylaştığım son durumun ardından,hitit ayaş termal tesisleri beklediğim 2 aylık taksidin ikisini birden hesaba yatırmış.Kendilerine hassasiyetleri(!) için teşekkür ediyorum..Devamının da aynı hassasiyet içerisinde gelmesini umuyorum..

 • Volkan 23 Kasım 2014

  Aradan geçen zaman içerisinde hitit ayaş termal tesisleri muhasebe sorumlusuyla birebir görüşmelerim oldu..O gün itibariyle hitit ayaş termal tesisleri için ödediğim 30 ayda toplam 8.781 TL den 1.381 TL'si kesilerek geriye kalan 7.400 TL yi 1.850 TL'lik taksitler halinde 4 ayda tarafıma ödeneceği konusunda anlaştık..(anlaştığımızı zannediyordum)Geri ödeme ilk taksit günü normalde 30.09.2014 iken,bugün oldu hala tek kuruş bile geri alamadım..Bunun ne etik,nede kurumsal çalışmaya yakışan bir davranış olmadığı ortadadır..Bu mesajımı okuyan tüm Hitit Ayaş Termal Tesisleri mağdurlarının hiçbir şekilde pes etmeden haklarını aramalarını buradan tavsiye ediyorum..Sonuç değiştiği takdirde tekrar buaradan paylaşacağım..

 • Volkan 12 Temmuz 2014

  Hitit Ayaş Termal Şikayet departmanı tarafından aranarak şikayetimin içeriği hakkında bilgi alındı.Sorunun çözümü için gereken ilgi ve alakanın gösterileceği bildirildi.Gayet seviyeli ve samimi bir görüşme gerçekleşti.Umarım şahsım adına olumlu sonuçlandığında da inşallah Hitit Ayaş Termal tesislerinin kurumsal çalışma ve sorunları çözme konusundaki hassasiyetini buradan paylaşırım..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön