30 Nisan 2013

Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi Sözlerini Yerine Getirmiyorlar!

Ben eylül 2012 tarihinde davetlerine katılarak geziye katıldım ve nasıl olduysa bi şekilde onlara inanıp Devremülk satın aldım bunu yatırım amaçlı yaptığımı ve ilk fırsatta kiraya verip bunun geliriyle ödeme yapacağımı belirttim karşılıklı konuşma şeklin de tüm sorularıma olumlu cevaplar verdiler.

Ekim ayında tesisin bir bölümünün açılacağını benim aldığım bölümünde burada olduğunu ifade ettiler yani ben 2013 Ağustos ayında kiraya verecektim.Ekim ayı geldiğinde aradım açılış aralık ayına,sonra ocak,nisan şimdi ise haziran diyorlar! bu yıl ise kiraya veremeyeceğimi söylüyorlar. Hiçbir sözlerini yerine getirmiyorlar.Elektrik,su faturalarının bize ait olduğunu bende duymadım sadece yıllık aidat.

Saadet 3.184 Okunma

Cevaplar

  • Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi & Tatil Köyü Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Sayın saadet hanım ; projemizden satın aldığınız gayrmenkul bilgileri ve şirketin tahhütleri sizde de bir nüshası bulunan ....9354 ile biten sözleşmenizde belirtilmiştir. müsait olduğunuz bir vakitte balgat' ta bulunan genel merkezimize sözleşmenizle birlikte gelerek varsa yanlışlık gerekli düzeltmeler yapılabliir. Saygılarımızla Sağlıklı ve mutlu günler dileriz Hitit Ayaş Termal Sağlık A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön