Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi Cayma Ücreti İstiyor.

Bakyt K. |

Telefonla arayıp "hafta sonu 3-4 saat kadar dinlenerek iyi zaman geçirmek ister misiniz" diyorlar. Yol hariç 9 saatten fazla oyalıyorlar. İyi yemekten bahsediyorlar. Ulus'taki tabldot yemekleri çok daha güzel. En önemlisi: sözleşme imzaladıktan sonra 10 gün içinde cayma hakkınız var diyorlar. Caymak için hiçbir hizmet vermeden toplam fiyatın %18'ini istiyorlar, yani benim durumumda 4000 TL'ye yakın ama bütün bunları her şey bittikten sonra öğreniyorsunuz tabi.

Sizi mahkemeye vereceğim dediğimde Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi sahibi F** S**: "beni mahkemeye ver, benim reklamımı yapmış olursun" dedi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Para İadesi Satış - Kiralama

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bakyt K.
  16 Eylül
  15:25

  Şirket ödediğim peşinatı geri ödedi ve senetleri verdi.
  bana iyi bir ders oldu bir daha tövbe.

 • Bakyt K.
  13 Mart
  10:32

  merkezinize geldiğimde bana ne dendi?
  "burası konbara değil ki parayı koyup istediğin zaman alabileceğin. organizasyon bedeli olarak toplam gayrimenkul bedelin %18'ni (3960 TL) ödemen gerekiyor" Hani telefonda tamamen ücretsiz demiştiniz? sadece hiçbirşey satın almayanlara ücretsizmiş. Ya arkadaş bir düşünelim taşınalım deyince bırakmıyorlar. hanımla ve 5 aylık bebekle gittik yol hariç 9 saat yordular, artık hanım da acıktı, süt de çıkmıyor nerdeyse. hala bırakmıyorlar. imzalamasaydım daha 2-3 saat tutarlardı anlaşılan.

  neyse avukatıma vekaletimi verdim sizi mahkemeye verecek. umarım temyize vermeyecek kadar ahlakınız vardır.

 • 17 Şubat
  17:30

  Sn KALMURATUV ,
  Bahsettiğiniz isim Hitit Ayaş'ın sahibi değildir. Söylemlerinizle firmamızı zan altında bırakarak lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin. Merkezimize gelirseniz size yardımcı oluruz . Saygılarımla , iyi günler.

 • Bakyt K.
  14 Şubat
  22:32

  ben ihtar çekeli bir hafta oldu, ama hitit ayaş paramı geri ödemeyi bırak, beni aramayı bile tenezzül etmedi. Bu adam utanmadan paramın üstüne yatmayı karar verdi anlaşılan.