Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi Borcu Bitmiş Daireye Tapu Alamamak!

Suat K. |

Hitit Ayaş Termal2den 2011 yılında satın almış olduğum devre mülke ait tapumu borcum 15 ağustos 2013 tarihinde bitmesine rağmen henüz alamadım. Daha önce bana satılan dairenin planı değiştiğinden, görüş alanı açık ve 3. kattan bir daire için sözleşme yenilemiştik. Şu anda bitmiş denilip benimle sözleşmesi yapılan dairenin de henüz temelinin atılmadığını, bugün tapu işlemleri için aradığımda öğrendim.

Yetkili kişi olan M** A** B** beyi aradım ve bana bitmiş olan bir dairenin sözleşmesini yapmadınız mı diye sordum. "Ne olacak ki bitip bitmemesi önemli değil, biz size her yıl başka dairelerde kullanım hakkı vereceğiz" oldu.

Çözüm bu mu sizce? Gereğini rica ederim. 0.532.**.

Etiketler :

Tapu İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Suat K.
  09 Ağustos
  22:53

  böyle bir satış sisteminin dünya da eşi benzeri yok.

 • Suat K.
  27 Şubat
  23:13

  3 ekim 2013 tarihinde tarafıma gönderilen mesajda ; çözüm için görevli personelimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir denilmişti. 4,5 ay oldu neden halen beni kimse aramadı?

 • Suat K.
  03 Ekim
  16:44

  vekaletimin süresinin dolması da sizden kaynaklanıyor. Ben vekalet verirken 6 ay süreli vekalet verdim, nedenine gelince de siz tapunuz hemen çıkacak demiştiniz. Ne yani ben size süresiz vekaletmi verecektim?
  ben vekaletin bitmesi nedeniyle hitit ayaş genel merkezine geldim ve ayrıca bir vekalet vermek istemediğimi(masrafı nedeniyle) ancak tapu işlemleri için bana 1-2 gün öncesinden haber verildiği takdirde güdül ilçesi tapu müdürlüğüne giderek işlemleri yapabileceğimi yazılı olarak beyan ettim. Ama hitit ayaş genel merkezdeki tapu işlemlerinde görevli arkadaşlar güdülde bizim işlerimize bakan tek memur var, ancak onun bize ayırabileceği gün ve zaman olursa size haber vereceğiz. Yalnız o memur, bizim yönetim kurulu üyesi ve sizi bir araya getirebilmemiz şu an için zor görünüyor demişlerdir.
  bilgilerinize

 • 03 Ekim
  10:19

  Sayın Suat bey ;
  şikayetiniz tarafımıza ulaşmış gerekli inceleme yapılmış olup, tapu işlemleri için vermiş olduğunuz vekaletin süresi dolmuş, işleminiz ilgili birime aktarılmış çözüm için görevli personelimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

  Saygılarımızla
  Sağlıklı ve Huzurlu Günler Dileriz
  Hitit Ayaş Termal A.Ş