Hitfoni.com 1 Aydır Ürünlerimi Teslim Alamadım.

Ezgi K. |

Hitfoni.com'dan alışveriş yaptım, kredi kartımla ödeme yaptım fakat 1 ay geçmesine rağmen ürünler elime ulaşmadı. Telefon ettiğimde ürünlerden birinin stokta kalmadığını söylüyorlar. Diğerlerini gönderin o zaman diyorum, tamam göndereceğiz diyerek oyalıyorlar, sonuçta hala alamadım. Tüketiciyi Koruma Derneğine başvurmayı düşünüyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ezgi K.
  27 Eylül
  15:08

  hitfoni mi ? bir daha asla..

 • Ezgi K.
  27 Eylül
  15:07

  ürünleri teslim aldım, "terazi" denilen oyuncak gibi bişey çıktı ve bozuk çıktı, çelik saklama kabı diye sattıklarınız da tenekeden. Termosun kapağı kapanmıyor, çok kalitesiz. Yani alışveriş 30 gün sürdü sabırla bekledim ama gelen ürünler berbat. bir daha hitfoni mi ? Asla.

 • 24 Eylül
  11:28

  Değerli Üyelerimiz,

  Son 2-4 haftadır vermiş olduğunuz siparişlerde tedarik zinciri kaynaklı gecikmeler olmuştur. Sizleri daha fazla mağdur etmemek amacıyla yeni yapmış olduğumuz tedarik anlaşması ile siparişlerinizi artık daha hızlı ve daha güvenli şekilde sizlere teslim edeceğiz. Bu kısa süre içerisinde meydana gelen yoğun telefon trafiğimizden dolayı talep ve isteklerinize cevap veremedik.

  Sıkıntılardan dolayı tüm müşterilerimizden özür dileriz.
  Vermiş olduğunuz siparişler 30 Eylül itibariyle başlayacak olan anlaşmamız ile en geç 01 Ekim 2014 tarihinde kargoya verilmiş olacaktır.

  Anlayışınız için teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz.

  Hitfoni Ekibi...
  Tum geri iade ödemeleri 01.10.2014 tarihinden musteri hesaplarina yatirilcaktir

  Sikayet@hitfoni.com
  Muasebe@hitfoni.com