15 Şubat 2013 #1634957

Hisar Hospital Yanlış Teşhis Koydu!

Geçirmekte olduğum gripten kaynaklandığını düşündüğüm öksürük şikayetim ile gittiğim Hisar Hospital'daki Göğüs Hastalıkları - Prof. Dr.**; yaptığı muayene sonrasında (herhangi bir tahlil, röntgen vs sonucu bile görmeden) Akut Astım Krizi geçirdiğimi ve derhal hastaneye yatmam gerektiğini söyledi.


Yaşadığım şok ile bunun gerekliliğini sorduğumda "Sen benim doktorluğu mu mu sorguluyorsun?" diye bana çıkıştı. Sınır ve moral bozukluğuyla hastaneden ayrıldım. Başka bir hastaneye gittim ve konulan teşhis Akut Bronşit! Aldığım ilaçlarla 1 günde toparlandım. Hem bana yanlış teşhis koyan hem de beni gereksiz yere hastaneye yatırıp para alamya çalışan bu doktordan şikayetçiyim!

Cagla 1.379 Okunma

Cevaplar

  • Hisar Hospital Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn. Hastamız , Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Hastanemizle ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşarak süreçlerimizi gözden geçirme fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederiz. Asıl amacımız sizlerin memnuniyetini sağlamak olmasına rağmen, ne yazık ki istemesek de bazı problemlerle karşı karşıya kalabiliyoruz. Sizleri üzdüğümüz için özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz. Hastanemizle ilgili her türlü, görüş, istek ve önerileriniz için hasta ilişkileri bölümü ile iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileğiyle. Hisar İntercontinental Hospital Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0216 524 13 00 (3035/3036) [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön