30 Mart 2013 #1716109

Hisar Hospital Paraya Önem Veren Kurum!

16 Şubat 2013 tarihinde hastanenizin ortopedi bölümü Dr.***beye muayene oldum emar istedi. Sonuç çıkmadan ön izlemeden bakarak kırık veya ezik olabileceğini yapılacak bir şey olmadığını ağrı kesici kullanabileceğimi ağrımın beş hafta süreceğini söyledi.Ağrılarım arttı.27 Martta başka bir doktora muayene oldum.


''Niye bu kadar bekledin?Acil fizik tedaviye ihtiyacın var.' Bu şekilde kolumu kullanırsam bağın kopabileceğini kol kaslarımın güçlendirilmesi gerektiğini söyledi.Hisar Hastanesi'ne ''Fizik tedavimi yapın,anlaşmalı olduğum kurumdan katkı payını almayın.' diye rica ettim.Parayı almak zorunda olduklarını söylediler.Sigortam öyle bir zorunluluk yok dedi.Sağlık Bakanlığına şikayet edeceğim.

Aysun 1.774 Okunma

Cevaplar

  • Hisar Hospital Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sn. Hastamız Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Hastanemizle ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşarak süreçlerimizi gözden geçirme fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederiz. Asıl amacımız sizlerin memnuniyetini sağlamak olmasına rağmen, ne yazık ki istemesek de bazı problemlerle karşı karşıya kalabiliyoruz. Belirtmiş olduğunuz görüş değerlendirilecektir. Değerlendirme sürecimiz tamamlandığında sizlerle iletişime geçiyor olacağız

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön